کد خبر: ۴۸۹۴۵
تاریخ انتشار : ۱۳:۴۲ - ۰۹ دی ۱۴۰۰
پس از رسوایی‌های مالی و فساد‌های کشف شده در ادارات برق فارس و مشکلات ایجاد شده در این استان، به زودی مدیرعاملان شرکت‌های توزیع برق استان فارس و توزیع برق شهر شیراز نیز تغییر خواهند کرد. علاوه بر این به زودی نیز مدیران عامل چند شرکت توزیع نیروی برق دیگر نظیر یزد، کرمانشاه، اهواز و سمنان و معاون هماهنگی مالی و پشتیبانی و امور مجامع شرکت توانیر نیز تغییر خواهند کرد. وورد به پرونده های فسادهای مالی و اخلاقی گسترده جمعی از مدیران ارشد حداقل سه استان دیگر ایران نیز در دستور کار قرار گرفته تا مبارزه با فسادهای نهادینه شده در صنعت برق ایران وارد مرحله جدیدی گردد. بررسی فسادهای صنعت برق توسط نهادهای خارج از مجموعه وزارت نیرو موجب شده تا مدیران برق ایران از حاشیه امنی که فکر می کردند توسط دوستان و هم باندیهایشان در نهادهای بالاتر برق ایران دارند خارج شوند.

سرویس صنعت برق نیوز: دستگیری مدیرعامل برق منطقه ای فارس در هفته گذشته و پس از آن دستگیری دو معاون این شرکت آنهم به شکلی عجیب که با دستبند و پابند برده شدند موجب شد تا بررسی پرونده های فساد در قسمتهای مختلف برق فارس به صورت ویژه تری پیگیری شود. قبلا نیز درخواست تحقیق و تفحص در بخش توزیع برق فارس شده بود که با دادگاهی شدن این شرکتها، روند پیگیری های فساد سازمان یافته در این شرکتها به شکل جدی در دستور کار نهادهای قضائی و بازرسی قرار گرفته است.

وورد به پرونده های فسادهای مالی و اخلاقی گسترده جمعی از مدیران ارشد حداقل سه استان دیگر ایران نیز در دستور کار قرار گرفته تا مبارزه با فسادهای نهادینه شده در صنعت برق ایران وارد مرحله جدیدی گردد. بررسی فسادهای صنعت برق توسط نهادهای خارج از مجموعه وزارت نیرو موجب شده تا مدیران برق ایران از حاشیه امنی که فکر می کردند توسط دوستان و هم باندیهایشان در نهادهای بالاتر برق ایران دارند خارج شوند.

بعد از دستگیری مدیرعامل برق منطقه ای فارس که اعلام شد در حین دریافت رشوه دستگیر شده، سرپرست جدیدی برای این شرکت منصوب شد. پس از دستگیری مدیرعامل، دو معاون دیگر این شرکت نیز دستگیر شدند که نشان از عزم جدی برخورد با ساختارهای فسادزا در برق فارس است. علاوه بر برق منطقه ای فارس، به زودی مدیرعاملان شرکت های توزیع برق استان فارس و توزیع برق شهر شیراز نیز تغییر خواهند کرد.

ابوالحسن حقایقی که قبلا در توزیع برق فارس مشغول به فعالیت بود و چندسالی است به وزارت صمت رفته و در شهرستانهای دیگر استان فارس در زیرمجموعه وزارت صمت مشغول به فعالیت بوده، قرار است بعنوان مدیرعامل جدید توزیع برق استان فارس معرفی و منصوب شود.

محمدرضا سلاحی مدیرحراست و امور مشترکین سابق توزیع برق نیروی بوشهر، مدیر روابط عمومی قبلی توزیع نیروی برق شیراز و معاون برنامه ریزی و مهندسی فعلی این شرکت قرار است بعنوان مدیرعامل جدید توزیع برق شیراز معرفی و منصوب گردد.

آخرین خبرها از تغییرات در توانیر نشان می دهد که به زودی علی اصغر اسماعیل نیا معاون هماهنگی مالی، پشتیبانی و امور مجامع توانیر از این سمت خداحافظی خواهد کرد.

علاوه بر فارس، مدیران عامل چند شرکت توزیع نیروی برق دیگر نظیر یزد، کرمانشاه، اهواز و سمنان نیز در صف تغییر قرار گرفته اند. برای توزیع نیروی برق یزد قرار است علی جم بعنوان مدیرعامل جدید معرفی شود. پس از استعفای آرش نواب از مدیرعاملی برق یزد، محمدحسن متولی زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل قبلی توانیر در حکمی، علی جم را بعنوان سرپرست این شرکت انتخاب کرد. علی جم معاون مالی و پشتیبانی شرکت توزیع نیروی برق یزد است.

عبدالحمید عباس شیاری، مدیرعامل فعلی توزیع برق یزد نیز به اهواز برخواهد گشت و بعنوان مدیرعامل برق اهواز معرفی خواهدشد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت بوده و متولد سال ۱۳۴۲ در رامهرمز می باشد. شیاری علاوه بر مدیرعاملی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، سابقه مدیریت امور دیسپاچینگ و فوریت‌های برق شرکت توزیع برق اهواز، مدیریت برق شهرستان اهواز،  قائم مقام مدیرعامل مدیریت برق شهرستان اهواز، معاونت فروش و خدمات مشترکین و همچنین معاونت برنامه ریزی و تحقیقات شرکت توزیع برق اهواز را در رزومه خود دارد.

برای مدیرعاملی شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه احتمالا یک نفر از بخش مدیریت تولید نیروی برق غرب معرفی خواهد شد. در توزیع نیروی برق استان سمنان نیز قرار است فرهاد ورپشتی معاون برنامه ریزی و بودجه شرکت توزیع برق استان تهران برای مدیرعاملی معرفی شود. البته وی نیز از کاندیداهای حضور در مدیرعاملی توزیع برق تهران بزرگ نیز بوده است.

 

انتشار یافته: ۳۵۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۹۹
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
24
7
دروغ پراکنی چرا میکنی؟
مدیر پایگاه والا نفعی در دروغ گفتن نمیبریم
کاربران انتظار دارند جدیدترین تغییرات اطلاع رسانی شود و ما هم اخرین تصمیمات و احتمالات را منتشر می کنیم. ممکنه هم اتفاق نیفتد ولی تا الان بالای ۹۰ درصد پیش بینی ها، اتفاق افتاده و بقیه هم عموما در اخرین روزها یا حتی ساعتها تغییر کرده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
اصلا هم دروغ نیست خیلی وقته گفته شده بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
دستمریزاد و خدا قوت به عزیزان برق نیوز که سعی در بهبود شرایط برق کشور از طریق نشان دادن نقاط ضعفی دارند که دیگران حاضر به دیدن آنها نیستند
علی
| Iran (Islamic Republic of)
مهندس جم بهترین هستند
ماهان
| Germany
حالا ک یکی اومده صدای صنعت برق بشه شد دروغ گو
همین که صدای افرادی مثل تو که مشخصه کی هستی و فشار بت اومده داره در میاد یعنی برق نیوز کارشو درست داره انجام میده
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
در زمان تصدی معاونت ایشون کلی دستور کار ساختمانی داره به یک پیمانکار داده میشه،دست اون و شیبانی تو هم هست و کل برنامهای شرکت رو به نفع خودشون دارن رقم میزننوکلی حساب سازی می کنن.شما اگر به خدا اعتقاد دارین بیاین به خدا و پیر و پیغمبر قسم بخورید و جون بچه هاتون رو بذارید وسط که اینها این کارها رو نکردن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
با درود

آقای مهندس جم خوب، ما هم میگیم خوب ولی ایشون صلاحیت کار مدیر عاملی نداره.سوابق اجرایی ایشون فقط تو طبس هست و مابقی همش ستادی بوده و در دوره کارشون در طبس چندین مورد درگیری فیزیکی رو بهمراه داشتن.ایشون در پست معاونت مالی شرکت رو دچار مشکلات زیاد کرده .چطور توقع دارید بتونه مدیر عامل بشه.الان هم اصلا شرایط روحی پرسنل با تایید ایشون خوب نیست و احتمال اعتصاب هست.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
با سلام چرا از مهندس عزیزی استفاده نمی کنید؟؟ ایشون که خیلی توانمندند.
ناز
| India
متاسفانه معاون هماهنگی .... که در راس فساد اخیر این شرکت است با استفاده از زد و بندهایی که در پست سازمانی قبلی خود به عنوان مدیر حراست شرکت داشت توانست پول زیادی به جیب بزند و متاسفانه بازرسیهای سالیانه شرکت هم نتوانست به رسوایی های اخلاقی و مالی ایشان ورود کند.
امیدواریم با تنزل جدیدی که برای ایشان رقم خورده است هم ایشان ذره ذره به عقوبت کار خود گرفتار شود و هم دیگر مفسدان درس عبرتی بگیرند تا هر روز شاهد بالندگی و رشد صنعت برق در کشور عزیزمان باشیم.
Mehdi
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
2
7
تو رو خدا به برق اهواز یه سری بزنین..گرفتن پاداش ها و وام های چهار درصد در بین خودشون عادی شده..مگه گناه نیرو پیمانکار چیه؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
0
8
باسلام ، لطفا به نهادهای بازرسی و امنیتی اطلاع دهید وضعیت برق منطقه ای آذربایجان هم خوب نیست و تخلفات زیادی هست که نیاز به بررسی بیشتر دارد مدیران ارشد مافیایی عمل میکنن و تخلفات مالی زیادی انجام میدن و هر کس هم اعتراض میکنه تهدید به اخراج میکنن و یا در پستهای غیر مرتبط میگذارند و حراست هم با آنها دست به یکی شده است .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
خود شما سعی کنید با ۱۱۳ تماس بگیرید و اطلاع دهید
امیر
|
Netherlands
|
۱۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
2
9
پس آقای خوزستان چیشد ؟؟؟؟
تبانی هایی که داره توی توزیع خوزستان با باج هایی ک مدیرعاملش به نماینده ها میده خیانت بزرگیه که به مردم این استان داره میشه ، نماینده های که دم از انقلابی گری میزنن رتبه تاسف بار استان خوزستان از لحاظ عملکرد که در تاریخ خودش بی سابقه اس رو ببینند آخر شدن این شرکت لکه ننگ و خیانتی بزرگ خواهد بود برای کسانی ک بدون هیچ زمینه ای شایستگی مدیرعامل و معاون شدند .

آقای کردی اگر می‌خواد راه درست رو انتخاب کنه باید آرایش مدیریتی این استان رو تغییر و افراد شایسته مدیریتی رو بفرسته خوزستان نه آقای که به زور نماینده ها مونده و با تبانی داره وقت میخره
تا جایی دیگه بشینه ....
پاسخ ها
ناشناس
| Germany
شک نکن خدری داره دستو پاشو میزنه بره جای دیگه مدیرعامل بشه امیدوارم تیم جدید توانیر این آقارو بازنشستگی خارج از موعد بده که بیشتر نابود نکنه
صنعت برق خوزستان
| Iran (Islamic Republic of)
خدا کنه جولایی نیاد اون تو معاونت برق اهواز مونده چه برسه مدیرعاملی توزیع استان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
امیدواریم بازرسی به این شرکت و معاونتهاش ورود کنه این ضعف بازرسی از این نوع شرکت ها رو نشون میده
خوزستان
| Germany
جنایت فقط در آدم کشی و دزدی و ... خلاصه نمی شه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
میگن خدری توافق کرده چن ماه دیگه هم بمونه ... این خیانته
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
1
0
سلام،،
مدیر پایگاه علیک سلام
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
0
4
برق نیوز لطفا در مورد نیروگاه های حرارتی و شرکت های زیرمجموعه تولیر برق حرارتی هم اگر تغییراتی هست اعلام کنید
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
1
3
برق نیوز پس توزیع برق خوزستان چیشد؟تو خبرهای قبلی گفته بودین که مدیر توزیع برق خوزستان هم تغییر میکنه
مدیر پایگاه بله
اونم داره پیگیری میشه
مثل مازندران که داره پیگیری میشه و حتی ممکنه هفته بعد یکدفعه مدیرعاملش منصوب بشه
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of)
با سلام خدمت همکاران صنعت برق دلیل عدم پیشرفت شرکت توزیع برق یزد در سال اخیر همین فرافکنی بعضی از افراد می باشند که بجای کار و خدمت به خلق الله فقط دنبال پست و مقام خودشان که به خطر افتاده می باشند چرا جم مخاف زیاد دارد چون شناخت دارند همکاران عزیز خواهشمند است به جای حاشیه و تجربه قبلی به فکر پیشرفت شرکت باشید که پول حق الناس،تاوان دارد اگه پایمال شود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
توروخدا بگید ازقم عوض میشه یانه
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
0
3
بازرسی و نهادهای امتیتی چنبره انداختن رو توزیع مازندران. پرونده در بازرسی مازندران باز شد و باید پاسخگو باشند.
متاسفانه مازندران هم مثل فازس شد. انقدر نسبت به این شرکت بی تفاوت بودن وه کار دست داد.
..ساد گست .. ده
نباید ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
سعی کنید با ۱۱۳ تماس بگیرید و به نهاد وزارت اطلاعات، گزارش دهید
برق
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
26
10
اگر نظرات رو حذف نمیکنید باید گفت اقای عبدالحمید شیاری به هیچ عنوان حتی با وجود تصدی های نامبرده شایستگی سمت مدیرعاملی را ندارند. نه سواد ایشان در این حد هست و نه توانایی این کار را دارند..این جایگاه هم فقط به لطف و تلاش نمایندگان علی الخصوص آقای یوسفی به دست اوردن..
الفاتحه..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
واقعا... ایشون آدم خوبیه ولی به درد مدیر عاملی نمیخوره...
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
0
2
سلام و خسته نباشید
نوبت تغییرات قزوین کی فرا میرسه
پاسخ ها
همکار
| United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
در خصوص قزوین حرف و حدیث زیاده متاسفانه وجدانهای بیداری دیده نشد که به مشکلات قزوین رسیدگی بشه البته در وزارتخانه و قسمتهای مرتبط حتی رسانه ای ولی خداوند بزرگ وداناو بصیر است و قدرتش بیشتر از انسانها با باقلوا هاشون است اگر موارد قزوین در استانهای دیگه بود هم وضعیت به همین منوال بود؟ وضعیت استان همجوار ما زنجان را با قزوین مقایسه کنید تا متوجه بشوید چه خبر است وکسی هم حرف بزند زندگی خود را به باد میدهد با بستن تهمت از طریق ایادیشان.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
1
5
امیدوارم بزودی به وضعیت شرکت های تعمیرو نکهداری بویژه در حوره مخابرات و دیسپاچینگ و فسادهای آنها هم رسیدگی شود. سالهای طولانی است که عملا هیچگونه مناقصه ای در این بخش در سطح ملی و برق های منطقه ای برگزار نمیشود و بعنوانی مختلف و با زدو بند پروژه ها به شرکتی خاص واگذار میشود.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
44
12
به والله ما کارکنان استان یزد در صورت انتصاب علی جم به مدیرعاملی شرکت دست از کار بر میداریم از ما گفتن
این شخص دارای هیچگونه صلاحیت و دانش نیست
پاسخ ها
محمد
| Iran (Islamic Republic of)
خودت رو جمع نبند و يه بار به حرفت در زندگي عمل كن مردانه
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
با همین روش های ناپسند و این کاراتونه که الان وضع شرکت توزیع یزد اینجوریه!!! مهندس جم آدم فنی و قاطعی است و تنها کسی که تو این شرایط میتونه شرکت رو جمع و جور کنه ایشونه...
علی برزگری
| Iran (Islamic Republic of)
سلام
قسم عظیمی خوردید! لطفا نظر شخصی خودتون رو اینجا بنویسید، نه اینکه ناشناس از طرف کارکنان‌ حرفی بزنید
ممنون
ابوالفضل ماندگاری
| Iran (Islamic Republic of)
شما اگر اهل کار و تلاش باشی هرگز دست از کار نمی کشی .چون مهندس جم مرد عمل و کار هست و اگر هم مرد کار و عمل نباشی قطعا نباید دست از کار بکشی بلکه میگذارند کنار. از خدا بترسید که اینجور جو درست میکنید. من به عمد اسم خودم را نوشتم که بعدش نگویید خودش بوده
علی محمد
| Iran (Islamic Republic of)
داداش خداحافظ
ما که تازه ذوق داریم مهندس جم بیان بالا شروع کنیم به کار کردن
شما مشخصه اهل کار نیسی
مهندس جم مرد سخت کوش و باسوادی هسن
اتفاقا اونایی که اهل کار هستند در زمان مدیریت ایشون دیده میشن
محمد
| Iran (Islamic Republic of)
آقای ماندگاری شما داری پاچه خواری میکنی تا پست از دست رفته خودتو بگیری بجای حرف زدن مفت واسم خودت رو بردن خواهشن دنبال انجام وظایف خودت باش برادر.ما مدیر یزدی می خوایم نه غیر یزدی.شما خودت خبر از کارهای و گند کاری های جم داری
محمد
| Iran (Islamic Republic of)
علت اینکه برخی از همکاران اسم خود را نمی گویند این است که آقای جم فردی کینه جو و انتقام گیرنده هست و در زمان تصدی به عنوان سرپرست خودش را نشان داده.حالا چنتا همکارا که در تیم ایشون هستند دارن اینجا برا منافع خودشون دست و پا میزنن.خودشون هم میدونن این آقا صلاحیت نداره.....واقعا متاسفم براشون که بخاطر منافع الکی تعریف میکنن و جو میدن به انتصابات و فضای شرکت.
همکار برقی
| Iran (Islamic Republic of)
آقایون در جریان باشن در صورت انتصاب آقای جم پرسنل شرکت همه اعتراض می کنن.ایشون باید بره از همون جایی که اومده ....نه تنها اون همه هم ولایتی هاش هم باید برن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
آقا محمد شما که دل و جرات داری. لطفا کامل خودت را معرفی کن .. بعد بقیه را در این مورد مورد شماتت قرار بده.. در ضمن بنده عبدالحمید هستم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
مگر یزدی بودن به تولد در شهر یزد است ... آقای مهندس جم بیشتر دوران خدمتشون در شهر یزد ساکن بودند و تقریبا بچه هامون در طول دوران تحصیل در مدارس یزد درس خوانده اند..
چرا این بومی بودن را در دوره قبل نمی گفتید مگر شما ها نبودید که زیرآب تمامی گزینه های قبلی را تردید تا مهندس شیاری از طرف توانیر معرفی شد
ماندگاری
| Iran (Islamic Republic of)
اقایی که خودت را با نام محمد جا زدی . من چه پست از دست رفته دارم. یعنی برگردم امور. من بعد از 20 سال کارمندی تازه 2 سال هست که دارم نفس راحت می کشم. خجالت بکش از اینهمه دروغ و تهمت و افترا به دیگران.من واقعیت را گفتم خواه شما خوشت آید خواه بدت ولی مرد باش و از پشت به دیگران خنجر نزن
دوست شما
| Iran (Islamic Republic of)
محمد آقا اگر یک نفر هم پیدا شده و داره حرف راست میزنه لطفا تخریب نکن.من چند سال کارمند مهندس ماندگاری بودم واقعا دراین مدت هم مردم و هم کارمندارن از او راضی بودن و بیشترین هدفش کمک به مردم بود. و واقعا الان هم به فکر کارگران زحمتکش هست و یا طرح جدید بیشتر کارگران برقکار دعاگوی او هستن. و تنها کسی که داره وظایفش را به نحو احسن انجام میده مهندس ماندگاری هست. درود
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
دقیقا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
جناب ماندگاری سمت به اندازه ی همه است نترسید که مبادا از اینها جا بمونید
میلاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
14
23
سلام
بسیار عالی
با توجه به اینکه مهندس شیاری شناخت خوبی از برق اهواز داره قطعا میتونه موفق باشه.
برای ایشون آرزوی موفقیت میکنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
دقیقاااا از چی خبر داره ایشون؟؟ از همه چی به جز کار
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
ایشون فقط از بازار عبدالحمید خبر داره..ماشاالله مشاوران داخلی و خارجیش زیادن
همکار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
40
13
جهت اطلاع اقایان توانیر و بالادستی
علی جم همان سرپرست قبلی شرکت که توزیع یزد را به قهقرا برد و دست به تغییر تک تک مدیران زحمتکش کرد به دلیل اینکه مخالف او بودند. از توانیر میخواهیم در نظر خود بازنگری کند برای یزد زیرا به صلاح خود استان و ابروی توانیر میباشد
روند مدیرعامل و معاونین قبلی توانیر را پیش روی خود قرار ندهید
پاسخ ها
محمد
| Iran (Islamic Republic of)
دو ماه سرپرست بود بي انصاف
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
مهندس جم در حال حلظر بهترین گزینه هستند شما بجای این حرفها یکنفر را که صلاحیت داره معرفی کنین.
کارمند شرکت توزیع برق یزد
| Iran (Islamic Republic of)
بترسید از خدا. پشت سر کسی که واقعا برای شرکت زحمت می کشد و واقعا دلسوز شرکت هست حرف ناشایست نزنید. هر چند که از صندلی هایتان می ترسید از خدا نمی ترسید
محمد
| Iran (Islamic Republic of)
شرکت توزیع یزد یه شرکت جناحی و باندی شده و تجربه سرپرستی آقای جم نشون داد خیلی راحت تحت تأثیر قرار میگیره. چند تا انتصاب که در زمان سرپرستی زدند گواه این موضوعه. امیدوارم حکم ایشون امضاء نشه
کارمند توزیع یزد
| Iran (Islamic Republic of)
از جناب آقای کردی ملتمسانه خواهشمندیم قبل از اینکه، مثل دفعه قبل، باند فاسد، موفق به تخریب ناحق مهندس جم در استان و توانیر کنن، حکم ایشان را در اسرع وقت بزنن،
ایشون فعلا بهترین گزینه هستند،
رضا
| Iran (Islamic Republic of)
دوست و همکار عزیز شرکت در زمان مهندس نواب به قهقرا رفت
تازه خواب بیدار شدی شما:)
کارمند توزیع
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
15
20
اغلب این انتصابات قوم و خویشی و باند بازیه. پس ریشه مشکلات باقی خواهد ماند. امیدی به اصلاح امور ندارم.
فقط خدا
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
9
4
مدیرعامل نیروگاه یزد هم تغییر می کند؟ بهترین گزینه مهندس دشتی معاون مالی پشتیبانی هست که تجربه خوبی در زمینه مدیریت و مالی پشتیبانی و هیات مدیره دارد
پاسخ ها
نیروگاه یزد
| Germany
لطفا به فکر تغییر مدیریت عامل نیروگاه یزد باشید بررسی کنید ایشان توانایی ندارند می‌توان از انسانهای متخصص و متعهد مثل اقایان مهندس یمین زاده و مهندس خاکی برای مدیر عاملی استفاده کرد
ناشناس
| Czechia
عجب
حسینی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
37
13
به نظر انسان عاقل شرط مدیر و مدبر بودن برای انتصابات الزام داره
کردی انسان عاقلیه و قطعا میدونه که اگر جم مدیرعامل توزیع یزد بشود باقیمونده شالوده ی این شرکت که تمام خرابکاری های سرپرست قبلی شخص علی جم است که تمام هستی توزیع را بهم ریخت در طی چند ماه, از هم گسیخته میشود
مگر قحط الرجال است که آزموده را دوباره قصد امتحان دارید , آزموده را آزمودن خطاست
این انتخاب به هیچ عنوان شایسته نیست...
پاسخ ها
حسن
| Iran (Islamic Republic of)
انتخاب شایسته کیه حالا
حسینی
| Iran (Islamic Republic of)
ببخشید که من این حرفها را پشت یر مهندس جم زدم .من غلط کردم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
به امید انتخاب فرد دارای صلاحیت و مناسب برای یزد و یزدیها
مهندس
| Iran (Islamic Republic of)
عزیز دل اینقدر از از دست دادن صندلی و جایگاهت نترس
مهندس جان اگه خوب کار کنی قول میدم بهت نه تنها جایگاهت حفظ بشه بلکه بالاتر هم میری علی جم مرد کاره
خواهشا درست باشید و خدا ترس
جواد محمد قاسمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
0
10
آقایان مسئول شما را به جان فرزندانتان قسم فکر به حال شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی کنید
خود معاونین و مدیران برق حرارتی اعضای هیات مدیره شرکت های تولید برق استان های دیگر شده اند
و مدیر عامل ها و معاونین شرکت های تولید برق با مدیران برق حرارتی ... کرده و .... در این شرکت ها بیداد میکند
وقتی مدیر کل محترم دفتر توسعه منابع انسانی و اموزش صنعت خودش اعضای هیات مدیره شرکت های تولید برق است و با مدیر عاملین و معاونین شرکت مدیرت تولید رفاقت های خاصی دارند و خیلی از درخواست های اقایان را به صورت قانونی جامعه عمل میپوشاند
مدیر پایگاه برای برق حرارتی هم خبرهای جدیدی در راه است که به ان خواهیم پرداخت
پاسخ ها
احمد غرویان
| Iran (Islamic Republic of)
خدا خیرت بده برق نیوز
تو رو‌خدا یه جای رو‌مثل کامنت گذاشتن برای ارسال عکس بگذارید که هیچ ایمیلی یا شماره ای چیزی نخواد اخه خیلی ها میترسند که یک درصد مشخصاتشون لو‌بره
اگر بگذارید خیلی از مستندات رو برای شما ارسال میکنند که میشه این جماعت رو رسوا کرد
مدیر پایگاه این درخواست قبلا هم شده بود.
قرار شده این امکان فراهم گردد. به زودی اطلاع خواهیم داد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
کی مطرحه برق نیوز؟
جواب لطفا
مدیر پایگاه چند نفری هستن
این هفته در موردش مطلب خواهیم نوشت
توانیری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
4
12
خود خبر رفتن اسماعیل نیا خیلی شیرینه
اما چه کنم که این وزیر جدید نشون داده وضع رو بدتر میکنه
یا یکی جاش میاد بدتر از اسماعیل نیا یا اسماعیل نیا رو میبره میذاره یه جای بهتر
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
0
9
یاعلی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
29
14
جناب مهندس کردی لطفا در مورد انتصابات یزد تحقیقی بفرمایید . حال شرکت توزیع یزد ما با سرپرست قبلی و مدیر جدید خوب نیست.
پاسخ ها
شناس
| Iran (Islamic Republic of)
حال شرکت توزیع را شماها با باند کثیف تان خراب کردید. شماها از پهلو یک مدیر نالایق نواب مدیر شدید و حالا از پستتان می تورسید نه از حال شرکت توزیع. هم خودتان می دانید و هم خدایتان که تنها مسی که می تواند شرکت توزیع را از دست شماها نجات دهد مهندس جم هست و خبر هم دارید که 2 ماه مدیر نالایقتان یر کار حاضر نشد و مهندس جم اینقدر دل و جرات داشت که برایش غیبت رد کرد
یزد
| Iran (Islamic Republic of)
اتفاقا خوبه تحقیق بکنن.چون مشخصه یه عده ای که منافعشون از دست میره دنبال تخریبن.
صبور
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
3
6
ای کاش این آقای حقایقی از این شاخه به اون شاخه پریدن دست برداره و یه فکری به حال توزیع فارس بکنه
همکار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
13
23
انتخاب شایسته مهندس شیاری را بعنوان مدیرعامل برق اهواز راتبریک گفته امیدوارم که با همکاری کارکنان به اهداف تعالی سازمانی دست یابد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
شایسته؟! چه کلمه ی غریبی؟ تحمیلی بهتر بود..انتخاب نمایندگان مناسب است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
12
27
برای مهندس شیاری ارزوی موفقیت داریم .لطفا در مورد مدیر جدید برق یزد از دستگاههای نظارتی استان سوال کنید.تا در تصمیم گیری بهترین گزینه انتجاب گردد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
سبقه خوبي داره اقاي جم تا جايي كه مشخصه و غير از خدا مثل بقيه هيچ رامنتي ندارن
ناشناس
| France
جم کسی رو جز خدا نداره؟!
چه حرف جالبی:)
نااشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
1
3
ای بابا، گفته بودن آقای ابوالحسن حقایقی داره بازنشست میشه که. تازه بعد از یه دور قمری داره برمی گرده؟ علی برکه الله
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
20
12
برق نیوز عزیز! مگه قحط الرجال بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یزد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
34
12
اقایون لطفا هر شخصی رو میگذارید سرپرست قبلی رو نگذارید .شرکت رو داغون کرد دیگر انگیزه کاری در شرکت نیست
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of)
شاید مشکل از انگیزه شما هست...
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
هر کس با مهندس جم مخالف هست یعنی با حق و عدالت مخالف است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
1
9
برق نیوز از شرکت توزیع سیستان و بلوچستان چه خبر ؟؟عوض زاده در حال لابی با مسجد،نمایندگان و ….هست و هیچکس پیگیرش نیست فعلا کارش شده پیگیری دریافت لوح تقدیر از هر جایی تا بتونه به زور اونها بمونه و دوسال دیگه به استان فوق العاده محروم سیستان و بلوچستان خیانت کنه
مدیر پایگاه با رفتن رخشانی مهر ایشون هم احتمالا خواهند رفت
اطلاعات موثق دیگه ای نداریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
سلام ، مگه آقای رخشانی مهر رفتنی شدن؟ کجا ؟
محبعلی
| Iran (Islamic Republic of)
به ولله در صنعت برق استان سیستان و بلوچستان (برق منطقه ای ،توزیع، تولید،) در این ۱۰ سال جنایت های شده که قابل گفتن نیست
افراد نالایق زیادی امدند بالا
نفر چون عموش مدیر کل اموزش و‌پرورش وقت بود (که الان هم دوباره قراره انتخاب بشه) با مدرک دانشگاه ازاد اسلامی واحد زاهدان معدل ۱۲خورده ای و دانشجوی کارشناسی ارشد علوم تحقیقات زاهدان رشته مدیرت فوق لیسانس میگره به عنوان نخبه استخدام میشه سهمیه مدیر عامل با انتخاب مدیر عامل اقای محبعلی پودینه ایشون میشوند رییس امور کارکنان با کمتر از دوسال سابقه کار و بعد از چند سال با رفاقت های خاص به معاونت منابع انسانی و اعضای هیات مدیره میرسد
و خیلی از این موارد دیگه
اقایان در تبدیل وضعیت فامیل های خود را در زاهدان تبدیل وضعیت میکنند و‌بقیه را به بلوچستان میفرستند
انشالله اگر عدالت خدا باشد اینها در اینده نزدیک باید در زندگی شخصی و یا از فرزندان خود تقاص این جنایت ها رو‌بدهند
هادی
| Iran (Islamic Republic of)
نحوه ارتباط آقای عوض زاده با پیمانکاری علی تیموری و با مدیر فعلی هیرمند…هم از طرف ارگان‌های مربوطه بررسی بشه
صدرا
| Iran (Islamic Republic of)
مهندس کردی حداقل شما زحمت بکشید و آقای عوض زاده رو توجیه کنید که خرید لاستیک ،تعویض روغن خودروها و آبروی پرسنل را برای هزینه کرد خدماتی بردن جزو وظایف شرکت های توزیع نیست وقتی نیمه دوم سال که فصل کار هست کلیه امورات برق در بلاتکلیفی محض در خصوص تعریف و اجرای پروژهها هستند ،زمان دفاع پروژههای گذر از پیک دی ماه نیست چون عملا زمانی برای اجرا وجود ندارد قبل از عید ،عدم توانایی در مدیریت پرسنل حوزه ستادی که همه امورات ختم به مدیر خدمات و مدیر روابط عمومی می شود هر حوزه ای شرح وظایف مربوط به خود را دارد پس حداقل زحمت مطالعه این شرح وظایف را بکشید و براساس شرح وظایف از پرسنل انتظار خدمت داشته باشید فقط متاسفم که شخص ناتوانی چون شما در استان سیستان و بلوچستان با دنیایی نیروی فنی و توانمند مدیر عامل یکی از مهم ترین شرکت‌های خدماتی هست عزیزان وزارت نیرو زودتر فکری برای شرکت توزیع سیستان و بلوچستان بکنید قبل از اینکه آقای عوض زاده شرکت را به قهقرا ببرد
ناشناس راستڱو
| Iran (Islamic Republic of)
باید به صدرا عزیز چنین پاسخ داد:البته قصد توهین به گسی را ندارم
همه در سطح توانیر می دانند اقای عوض زاده توش شرکت توریع مسےول بررسی فاکتورهاو مساءل در همین سطح می باشد و شرکت توسط شخص اقای رخشانی( مهر معاون هماهنگی) وتیمش به همراه بستگانش اداره می گردداین رویه ۱۱سال هست که ادامه دارد واقای عوصزلده کاره ای نیست فقط وفقط صندلی پرکرده ودستورات امضا می کنند ضمنا دم از مدیر سالم هیرمند زدید ولی از مدیران مشکل دار تیم رخشانی و ... اش چیری نمی ڱید ار جمله با داشتن .... ریاد ولی بر اساس همین کمیته انظباطی خودسون عزل وبه مراجع قضاییباید معرلفی می شدند مدیرفعلی چابهار،زاهدان ۲،برق زهک و دیر برکنار شده ازروی اجبار برق یک وچندین چند نفر دارای ... مالی واخلاقی ،قابل بررسی است کل شرکت می داند وقابل انکار نمی باشد از دولت مردمی وانقلابی تقاضا داریم ربشه این فساد برای همیشه از این شرکت برکنید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
خوب متن لوح های تقدیر بخوانید که بخاطر تلاش شرکت برای ارائه خدمات مطلوب از قبیل تامین برق پایدار، حضور میدانی در نقاط محروم استان و برقرسانی به پاسگاه‌ها مرزی و برجک های مرزی داده شده است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
6
5
استان تهران کارش توزیع برق نیست
صدور مدیرعامل است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
11
5
اقای مهندس ورپشتی با توجه به سابقه و مقبولیت شان برای مدیرعاملی استان تهران مناسب است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
ایشان در استان تهران نه محبوبند نه مقبول
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
آقای مهندس وپشتی ظاهر مقبولی دارند وگرنه ....
یاسر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
18
15
شناختی از مدیرعامل توزیع برق شیراز ندارم ولی مهندس خسروی مدیر عامل توزیع فارس نشان داده چهره‌ای عملگرا و ضد فساد است. هم در شاخص‌های مد نظر توانیر هم در کسب رضایت مردمی. با سیاست کاری کردی آشنا نیستم ولی سپردن سکان هدایت شرکت توزیع فارس بدست فردی که مدت‌ها از وزارت نیرو فاصله داشته به صلاح مردم و مملکت نخواهد بود مگر اینکه هدف دریافت حقوق مدیرعاملی باشد.
پاسخ ها
خلایق هرچه لایق
| Iran (Islamic Republic of)
واقعا باید دوبار منتظر باند بازی جنوبی ها در توزیع باشیم و خسارتهای بیشتر از زمان دوران آقای قنبری در توزیع فارس به همکاران رسمی و شرکتی صورت گرفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
به نظر شما الان پرسنل حالشون خوبه؟ انتصابهای ناحق عدم پرداخت پاداشها . .....
برقی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
5
14
مهندس سلاحی بهترین گزینه مدیرعاملی شرکت توزیع برق شیراز است.انشالله دست برخی از معاونین بی عرضه شرکت را قطع کند.
پاسخ ها
مهندس
| Iran (Islamic Republic of)
مخصوصا معاون منابع انسانی
توزیع شیراز
| Iran (Islamic Republic of)
گویا معاون مشترکین و قائم مقام شرکت توزیع شیراز هم جهت بدست آوردن صندلی مدیر عاملی در حال لابی کردن بصورت کاملا مخفیانه هستند.اوضاع واقعا پیچیده شده
اکبر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
6
8
در خصوص تیتر و متن و محتوا ، یه کم بررسی کنید . جانبدار برداشت نشه در متن درخواست تحقیق و تفحص از توزیع شیراز شده بود نه توزیع فارس، فکر کنم تنظیم کننده متن هنوز با شرکت های توزیع و منطقه فعال در فارس آشنا نباشند، علی ایحال تغییر در جهت پیشرفت مورد تایید هست ولی ، ولی ولی اگه با سیاسی بازی و فشار سیاسون باشه دودش تو چشم هم مردم ، هم وزارت و هم نخبه سوزی منجر میشه،
گنه کرد بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری ، نشه
نامی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
23
11
ابر و باد و پروانه و نماینده ها درکارند تا شیاری بالاخره شد مدیرعامل توزیع برق اهواز..این فاجعه را به کلیه پرسنل توزیع برق اهواز تسلیت عرض می کنم.
یا حق
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۰۹
27
20
اقای مهندس کردی .دوباره بازگشت شما به صنعت برق رو تبریک عرض میکنیم . شرکت برق یزد از زمان قبل دارای مدیران بومی و خوبی بوده ولی گاهی بعضی افراد جتی برای مدت کوتاه تصمیمات انها موجب تخریب زیر ساختهای صنعت برق میگردد.مشابه چاقو در دستان فرد ....که این شرکت در مدت طولانی خدمات خود ضربه ای که در زمان سرپرستی شرکت خورد تا کنون ندیده است.حتی جناب مهندس شیاری در چند ماه خدمت کوتاه خود هنوز تصمیات عجولانهای نگرفته است .در هر حال بعضی افراد جنبه پست را ندارند.لطفا افراد شایسته و محبوب با روحیه پرسنل گذاشته شود تا سرعت کارها چند برابر شود .مچنین ارزوی سلامتی و پیشرفت برای مهندس شیاری مدیر عامل محبوب مان رادر اهوازداریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
از زمان جم یا الان .تصمیم دورکاری بانوان و انگار تعطیلی.بدون داشتن زیر ساخت که رو شرکت اثر گذاشته عجولانه تره یا جابجایی دو مدیر متوسط نه زیاد قوی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
باید بگم مهندس جم تنها کسی بود که با دورکاری ها مخالف بود و خانمای معاونت مالی نتونستن دورکاری برن
دورکاری با دستور شیاری اجرا شد لطفا کمی وجدان و انصاف
یا حق 2
| Iran (Islamic Republic of)
سلام و عرض ادب
مهندس جان بفرمایین کی با روحیه شما سازگاره ما سفارش بدیم براتون
چرا ناحق میگی برادر
صدمه ای که در زمان مدیریت مدیرعامل قبلی (مهندس نواب)خوردیم هیچ جوری جبران نمیشه
اقایان نالایقی که بالا اومدن و هیچ جوری نمیشه از این صندلیهای لعنتی جداشون کرد
خدا به دستان مهندس جم توان بده شاید ایشون بتونن این اوضاع را سامان بدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
11
22
تبریک به همکاران توزیع نیروی برق اهواز
انشاله با حضور مهندس شیاری ریشه فساد فعلی در شرکت خشکیده و از بین می رود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
ان شاالله ریشه شما متملقان و نون به نرخ روزخورها هم در شرکت خشکیده شود
برق اهواز
| Iran (Islamic Republic of)
انشالا شما پاچه خواران و بیسوادان پر ادعا که دم از خانواده شهید میزنید و ابروی خانواده ایثارگر و شهدا را بردید هدایت بشوید..کدوم فساد ..شرکت به بهترین وضع موجود هست..الان شیاری اکمده داره انتقام میگیره و باندبازی میکنه...گفتم از شرکت مدیرعامل نشه بهتره ها گوش نکردید.باید از بیرون میومد مدیر عامل
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
6
19
انشاله دوستان کشاورز توزیع نیروی برق اهواز به حوزه اصلی و تخصصی خود بازگردانده شوند.
تبریک به مهندس شیاری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
40
16
لیاقت یزد بیش از جم است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
متاسفانه میخواستم مثبت بدم منفی شد
متاسفانه تصمیم گیری ها بر اساس لابی است
جم صلاحیت تصدی را ندارد فقط لازم است تحقیق کنید
محمد
| Iran (Islamic Republic of)
بيا پايين سرمون درد گرفت
کارمند توزیع یزد
| Iran (Islamic Republic of)
جناب برق نیوز،
ممنون از اطلاع رسانی شما،
ولی متاسفانه این خبر باعث میشه مهندس جم را تخریب کنن،
ایشون فعلا بهترین گزینه هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
محمد جان
چه بویی به مشامت رسیده گل؟سمت و اضافه کار؟
محمدا
| United States of America
والا همين كه امثال تو رو از پست برداشته و يه شركت از منم منم هاي امثال شما راحته براي من بهترين پاداشه وگرنه داداش نون ما تو روغن گوسفنديه .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
والا لیاقت اهوازم بیش از شیاری بود
شیبانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
40
14
جم فاجعه هست در طی سه مله سرپرستی شرکت را ته پرتگاه کشید چه جوری ممکنه دوبتره گزینه مدیر عاملی باشه با اون همه اشتباه و فضاحتتتت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
هرکس لابیش بیشتر سمتش بیشتر
شرکت توزیع یزد در صورت انتصاب این فرد به قهقرا میرود
به نابودی میرود تامل کنید
علي
| Iran (Islamic Republic of)
شب راحت ميتوني بخوابي ....
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
ای کاش بجای تفرقه اندازی و مخالفت هایی که سودش شخصا به چشمان شما و دوستانتان می اید خدمت به خلق الله را در اولویت خود قرار میداد جناب مهندس :)
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
کی خوبه بنظر شما .پیشنهاد بدین
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
فاجعه شماها هستید که تعصب ندارید فقط میخواهید به سوء استفاده هاتون در شرکت ادامه دهید که با امدن مهندس جم باید بساط تون را جم کنید
یک کارشناس معمولی از توزیع یزد
| Iran (Islamic Republic of)
مهندس جان فاجعه باند مدیرعامل اسبق توزیع یزد هست که یه مشت آدم بیسواد را به پستهای بالا رسوند که پرسنل زیردستشون از بیسوادی این مدیران و معاونت‌ها رنج میبرن
واقعا توجیه کردن یک معاون بیسواد چقد سخته و فقط باید بگی چشم
این پست دادن‌های مدیر عامل قبلی فاجعه بود
امیدواریم که مهندس جم که فرد توانمند و باسواد و فنی هست شرکت را به روزهای خوب سوق دهد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
من یه بازنشته ی یزدی هستم و با مهندس جم کارکردم
ایشان در بعضی موارد خوب کارکرده اما این گواه نیس که توانایی مدیریت داشته باشد و او نمیتواند اداره کند توزیع را به نظر باید مقداری بیشتر تجربه کسب کند در همین منصب یا مناصب دیگر
و قابل توجه اونایی که میگویند مدیران با رانت اومدن بالا اما علی میفرماید هرکسی در جایگاهی است بدان که لیاقتش بوده

در هرحال به امید تغیر این تصمیم و بهترین تصمیم برای خانواده ی صنعت برق و به خصوص بازنشستگان
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
جم فردی توانمند است؟جم با سواد فنی است؟
کسی که نتوانست امور مالی را اداره کند چطور یتواند یک استان را اداره کند؟
وقتی بهش کلمه ای حرف میزنی میگوید میدانم میدانم در صورتی که هیچی نمیداند
همکار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
14
21
تبریک به مهندس شیاری انسانی پاکدست و توانا که باتجاربی که ذکر فرمودید انشاله بتواند در توزیع برق اهواز خدمات شایانی به مشترکان و پرسنل بنماید۷
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
7
4
برادر ارزشی و حزب اللهی آقافرهاد ورپشتی خیلی زودتر از اینها باید مدیرعامل میشد خوشحالیم که در دولت مردمی سید بزرگوار تصمیمات درستی گرفته می شود و یک انسان بدرد بخور و باسواد مدیرعامل می گردد. تبریک به هموطنان سمنانی واقعا تبریک
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
0
7
صنعت برق با گماردن برنگی در بازرسی نشان داد قصد مقابله قاطع با فساد را ندارد .برنگی فردی تدین و سالم ولی صرفا کاربلد فنی توزیع است و اطلاعات غیر فنی و برش لازم برای فساد ستیزی را ندارد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
2
1
جالبه که دکتر اسماعیل نیا هم با اون روابط خیلی قوی که داشت و داره رفتنی شده
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
42
14
جم؟؟
چه گزینه ی خنده داری
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
حتی تصورش هم خنده دار و مسخره است که یزد را با این همه حساسیت به دست جم بسپاریم
محمد
| Iran (Islamic Republic of)
اتفاقا مهندس جم گزینه مقتدر بسیار خوبیه منافع خیلی ها که روی روابط بجایی رسیدن در خطره .قطعا تخریبها از این جنسه نه از روی واقعیت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
محمد خان
خیالت راحت باشه همه مثل تو قول سمت و اضافه کار بهشون داده نشده
برق یزد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
24
12
اقای مهندس کزدی .ما پرسنل شرکت 11 ماه است شرایط ناهماهنگی داریم . از زمان سرپرستی تا مدیر عامل جدید مان شرکت در مسیر مشخصی مثل قبل ندارد ی روز ما معاون مالی و پشتیبانی شیفت کارها اضافه کار کم میکنند ی روز اضافه کار کل واحدها کم میشود و بعد چند جلسه داخلی در بین معاونتها و حراست و.. دوباره معاون مربوطه شرایط رو به حال اول بر میگردونه .خلاصه شرکت ما در حال حاضر چندتا رییس ذاره .مثل بچه سر راهی شدیم.خدا خیرتون بده دوباره به حالت عقب بر نگردیم.همه ما پرسنل دعا گوی شما هستیم
پاسخ ها
توزیع یزد
| Iran (Islamic Republic of)
ما همکاران و کارکنان توزیع یزد درخواست این را داریم که فردی لایق مدیرعامل شود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
بی انصافی نکنین در خصوص اضافه کارها چیزی خارج از قانون نیست
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
هر ناهماهنگی مالی در شرکت وجود دارد زیر سر جم میباشد
لطفا رسیدگی شود
شناس
| Iran (Islamic Republic of)
همه می دانند که این پیامها یک گروه 5 نفره هستید که می نویسید . اینقدر از پست تون نترسید اگر کارمند درست باشید به خدا مهندس جم با شماها کاری ندارد
سهراب
| Iran (Islamic Republic of)
خودت رو جمع نبند حاجي. اينقدر ميگي ما كه ادم ياد گ... ميفته. يه لحظه سكوت كن
یا علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
19
21
برای مدیر عامل قبلی اقای مهندس شیاری در پست جدید شان در اهواز آرزوی موفقیت و پیروزی داریم ولطفا برای شرایط شرکت توزیع برق یزد فکری بشود که خدانکرده به حالت قبل و در زمان سرپرستی بر نگردیم .یاعلی
همکاران توزیع یزد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
32
14
خدا رو شکر اقای کردی برگشتید .لطفا ی فکری برای برق یزد بکنید. چندین ماه است شرایط خوبی بر شرکت حاکم نیست و دوباره خبر از لابی کردن در مورد مدیر عامل جدید است که قبلا سرپرست بوده.خدا رو شاهد بگیرید و ی تحقیقی در مورد عملکرد ایشون در این شرکت بنمایید.یا حق
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
اون ۲۵ نفر از یاران سرپرست اسبق یزد
این دنیا که هیچی اما اون دنیا باید جواب دروغها و حمایت های بیخودتون رو بدید
ماندگاری
| Iran (Islamic Republic of)
از خدا بترسید جو سازی میکنید که چه
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
سلام به همکارانی که دینشان را زیر پایشان می گذارند و اینجور قضاوت می کنند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
آق این دنیا فروشان تعدادشان شد ۲۸ ..... قابل توجه آقای ... که زخم خورده مهندس جم هستند
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
بادرود
بنده بعنوان مدیر سابق دفتر برنامه ریزی نه هیچگونه کامنتی برعلیه آقای مهندس جم گذاشته ام و نه در شآن بنده هست اینگونه فضاسازی ها
ضمناً آقای مهندس جم مدیر اسبق بنده بودن و من هیچگونه خصومتی با ایشان نداشته براشون احترام قائل هستم و بدگویی و کینه ورزی نداشته و نکرده ام. از طرفی هیچ منفعتی برای من و شرکت و استان نداره این کارهای دون
باسپاس
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
کی یادت داد اینا رو بگی
رفیق
| Iran (Islamic Republic of)
گناااااه ترسیده:)
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
27
15
اون از متولی زاده اینم از کردی
جمع کنید بساطتونو جم صلاحیت نداره خودتونم خوب میدونین
پاسخ ها
یزد
| Iran (Islamic Republic of)
مدیر عاملی در توزیع یزد با قدرت داشتن باند قبلی شرکت بسیار سخته.اگه یکنفر بتونه شرکت رو به جایگاه قبل برگردونه قطعا جمه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
با سلام وقتی معاونت مالی یک شزکت باشی و از یک کارشناس تازه به دوران رسیده خط بگیری و حق و حقوق کارمندان رو پایمال کنی چطور میتونی مدیر عامل شرکت باشی ؟
پرسنل توزیع برق اهواز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
12
19
عرض تبریک به مهندس شیاری عزیز
امیدوارم با حضور ایشون به فساد و تبعیض ۵ ساله در این شرکت پایان داده شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
2
7
چرا هیچ خبر گزاری دیگه ای این خبر رو منتشر نکرده
مدیر پایگاه همیشه برق نیوز پیش بینی های انتصابات رو زودتر انجام میداده و وقتی انجام میشد اونها خبر انتصاب رو منتشر می کردند
پاسخ ها
حسین
| Iran (Islamic Republic of)
ادم خوبی هست ولی اعصاب وتمرکز نداره هرموضوعی قبل توضیح میگه میدونم در صورتی که هیچی نمیدونه
گوش به حرف ادمای های خاصی میده که خیر خواهش نیستند.
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
چون این یک خبر انحرافیه. برق نیوز رو دور زدن. دست دسیسه گر معاون هماهنگی توزیع پشت این خبر هست
مدیر پایگاه با برخی از این دوستان توانیری که در ارتباط بودیم ما رو چند بار دور زدن و راحت زیر حرفشون زدن. ولی در خصوص تغییرات واقعا تلاش شده اخبار موثق تر کار شود. این چیزی که شما بهش میگید دسیسه گری خودشون میگن سیاستمداری
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
3
8
وزیر محترم نیرو
مدیر کل محترم بازرسی وزارت نیرو
مدیر عامل محترم توانیر
وضعیت شرکت توزیع سیستان و بلوچستان وحشتناک است تبعیض در اعمال مدارک تحصیلی،انحصاری نمودن امورات اجرایی با شعار صرفه جویی اقتصادی که موجب ایجاد رانت در بخش خدمات عمومی و قراردادها شده است،تبعیض در نقل و انتقال پرسنل به مرکز استان به گونه ای که پرسنل همه دلسرد شده اند،دلیل استفاده شخصی آقای عوض زاده از خودرو مگان اداری در سفر به گلستان در نوروز ۱۴۰۰،انتصاب نیروهای مسئله دار با جهت های مذهبی و سیاسی خاص در استان با هدف جلب رضایت طیف خاصی در استان،افزایش نرخ قراردادهای مشترکین با پیمانکاران خاص،استفاده ابزاری از کمیته انضباطی شرکت توزیع با هدف پرونده سازی برای پرسنل توانمند شرکت و تخریب پرسنل،هدر دادن بیت المال با شعار صرفه جویی مالی که موجب استفاده از لوازم و اجناس بی کیفیت شده است و با سنگ اندازی های غرض ورزانه موجب انجام امور با هزینه ای به مراتب بالاتر از هزینه کارشناسی شده می گردد،وظیفه خدمات عمومی تهیه نقشه و انجام امورات عمرانی نیست ساخت و سازهای بی ضابطه و خارج از از نظام فنی به عنوان نمونه در بمپور با کدام عقلانیت فنی در حال اجرا است؟،چرا در انتصابات پرسنل در شهرستانها به دنبال امتیاز دادن به نمایندگان مجلس هستند به عنوان نمونه انتصاب مدیر در شهرستان سراوان با سفارش آقای فاضلی نماینده سراوان در مجلس که موجب بوجود آمدن چالشهای متعددی برای خدمات دهی و انضباط اداری شده است یا برنامه ریزی برای انتصاب مدیر مورد حمایت آقای درخشان نماینده ایرانشهر در ایرانشهر ،انتصاب نیروی دفتر مدیر عامل با هدف جلب حمایت کدام ارگان انجام شده است،عدم پیگیری اعتبارات برای اجرای پروژههای مورد نیاز که موجب نارضایتی های فراوانی از طرف مشترکین،مقامات استانی و پرسنل شده است ،دلیل اینقدر بحران در سطح استان که صرفا به دلیل عدم پیگیری و اجرای پروژههای های مورد نیاز دز زمان لازم بوده است ،ارائه اطلاعات خسارات خلاف واقع در زمان بحران
پاسخ ها
مجتبی نوری
| Iran (Islamic Republic of)
به ولله در شرکت مدیرت تولید برق نیروگاهای استان سیستان و بلوچستان وضعیت خیلی اسفناک تر است با این تفاسیر که مدیرعامل باج های زیادی برای خودش و‌خامواده خودش میگیرد
استخدام برادر و خواهر خود به عنوان معلم قرانی ( که بدون ازمون فقط پارتی) استخدام شده اند بکی در بنت دیگری در زابل
تبدیل وضعیت اقوام درجه در شرکت و ادارات دیگر به عنپان مثال خواهر خانم ، خواهر راده همسر خواهر خانم،. برادر خانم
استخدام زن برادر بدون ازمون و فراخوان برای نیروگاه ایرانشهر به عنوان نیرو نخبه که تا به اکنون در این سی سال هیچ خانمی برای شیمی نیروگاه بخار جذب نشده و در فراخوان هم اسمی از نیاز زشته شیمی و محیط زیست نبوده که یکی زن برادر و دیگر فامیل نماینده مجلس در نیروگاهاای بخار و بمپور استخدام کرده و خیلی موارد دیگر
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
با سلام رمز عملیات حمله به مدیرعامل این حرفهای کذب درست بعد از عزل مدیر یکی از امورهای استان با قاطعیت مدیرعامل و کشف ماینرهای منطقه ازاد چابهار که برق نیوز به ان پرداخت شروع شده است. برادر من از زمان برق منطقه ای سیستان و بلوچستان تشریفات معاملات و خدمات عمومی در مرکز استان از طریق سامانه الکترونیکی دولت صورت می گیرد و مربوط به مدیریت ایشان ندارد، بدلیل محرومیت استان همگان بدنبال انتقال به مرکز استان هستند که خوشبختانه با مکانیزمی که تعیین شده براساس نیاز مرکز استان و شایسته گزینی انتقال به مرکز استان صورت گرفته است که امار انتقالی ها در نسبت با مدیریت قبلی بسیار ناچیز و قابل قیاس نیست. هر کسی که در ادارات کار می کند می داند قراردادی که منعقد شده است را نمی توان مبلغ واحد ان را تغییر داد. منظور شما قوم بلوچ است که نصف استان متعلق به انها است که از ۲۰ واحد این استان فقط دو مدیر قومیت بلوچ دارند عملا این دیدگاه شما تبیعیض قومیتی است و از طریق شایسته گزینی صورت می پذیرد، در ضمن هیچ مدیری بدون تایید حراست و وزارت اطلاعات منصوب نمی شود عزیز من وقتی مدیری در گوش کارگر شرکتی سیلی می زند ایا این موضوع نباید توسط کمیته انظباطی پیگیری شود با مراجعه به شاخصهای سیما که توسط برق نیوز منتشر شده ارزان ترین اجرای شبکه فشار ضعیف و متوسط متعلق به این شرکت است همگان اگاه هستند. و در دو سال متوالی اخیر جزو ۱۰ شرکت برتر از بین ۳۹ شرکت توزیع قرار گرفت.
با مدیریت خوب شرکت تاکنون تمام مطالبات نیروهای رسمی و شرکتی، بازنشستگان و پیمانکاران بموقع پرداخت شده است، با دستور مدیرعامل شرکت کمیته صیانت از پرسنل و ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد فعال شده است.
مبارزه با فساد و داشتن صداقت و سلامت مالی و اخلاقی متاسفانه همیشه هزینه دارد و کسانی که مجال اهداف نادرست را دست پیدا نمی کنند شروع به تخریب ناجوانمردانه می پردازند، زمان مشخص خواهد کرد پرچم حق همیشه بالا و پایدار است.
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
0
4
توزیع چهارمحال را هم از زیر پونز دربیارید !
کی قراره آقای ... رفتنی بشه؟
تولیدی
|
Germany
|
۱۴:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
1
2
باسلام
برق نیوز لطفا از تغییرات در شرکتهای مدیریت و تولید برق نیز خبر بزار .

مثلا مدیریت تولید برق شهید مفتح

واقعا مدیرعامل این شرکت ، این شرکت رو تبدیل ب حیاط خلوت نیروگاه شهید رجایی کرده
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
به ولله که در شرکت مدیریت تولید برق سیستان و بلوچستان هم همینطوری است
طرف عموش مدیرکل راه و شهرسازی استان بوده بابت تغییر کاربری ملک های ( یکیش خیابان معلم). با یک نگهبان جابه جاش کرده تازه حقوق هم از شرکت های خودشون میگیرند اقای اکبری رییس تعمیرات الکتریک نیروگاه بوده با نگهبان احکدرضا شهرکی که برادرش داماد خواهر مدیر عامل بوده جابه جا شدن جالبه برای این دو نفر دوتا مدیرعامل باهم جلسه گذاشتند
الانم که مامور به خدمتش داره تمام میشه قراره به مرکز استان انتقال بشه
این یکی از هزار تخلف است
ناشناس
| United States of America
آقای برق نیوز چرا یک گزارش تحلیلی در مورد امپراطوری مدیر عامل دو تابعیتی نیروگاه شهید رجایی و تاثیر گذاری مستقیم و بلافصل ایشان بر تعیین مدیر عاملان چند نیروگاه از جمله شازند اراک، تولید برق ری، رامین اهواز، مفتح همدان و شهید بهشتی لوشان و سیکل ترکیبی گیلان و ... تهیه نمیکنید؟
ناشناس
| Germany
بهترین گزینه جایگزین مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد اقای مهندس خاکی هست هم فردی توانا - باهوش - دارای قدرت تصمیم گیری و تخصص فنی را دارا می باشد و میتوان بهترین گزینه بجای مدیر عاملی فعلی اقای جمال الدینی باشد
فارسی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
8
2
در توزیع برق فارس توهین و تحقیر پرسنل به حد اعلا رسیده و هیچ کس به هیچ کس نیست امیدوارم مدیرعامل جدید سید بزرگوار فکری به حال این قضیه بکنند و ریشه ظلم و بی عدالتی و بی انصافی به زیردستان در این شرکت خشکانده شود . به امید روزهای بهتر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
سلام. متاسفانه برخی از دوستان کم لطفی میکنن و از انصاف خارج میشن. بنده از پرسنل توزیع فارس هستم و اصلا چنین موضوعاتی صحت ندارد. جناب مهندس خسروی از زمره افراد باسواد، متشخص، نیک اندیش و محترم هستند که از سطح مقبولیت بالایی بین پرسنل برخوردارند.مطالب نگاشته شده کذب محض بوده و امیدوارم دست از تخریب یکدیگر برای دست یابی به اهداف شخصی برداریم.
کارمند
| Iran (Islamic Republic of)
بله مهندس خسروی توهین نمیکنند و خودشون باادب هستند اما افرادی که ایشان انتصاب کرده اند توهین میکنند و گاها افراد بیسواد و فاقد صلاحیت اند ... متاسفانه
کریمی
| Iran (Islamic Republic of)
توزیع فارس که معاون مهندسی اش فرق پایه 400 و 600 را تشخیص نمی دهد و با باند بازی آقای خسروی به اینجا رسید و باعث بی انگیزگی کل پرسنل شد.فقط فکر منافع خودشون هستند و دنبال موبایل 24 تومنی هستند.
خسروی ویرانه ای ساخت که حالا حالاها درست نمیشه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
امیدواریم با تغییر سکان مدیریتی دست معاونین بی لیاقت و بیسواد که فقط با زور لابی به این پست رسیدند هم قطع بشه من جمله آقای عزیزی معاون مهندسی
پرسنل برق اهواز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
5
13
باتشکر از جناب کردی عزیز و وزیر محترم که به اراده و مطالبه پرسنل توزیع برق اهواز لبیک گفتند مهندس شیاری مدیر نمونه و ضد فساد است و همگام با شعارهای فساد ستیزی دولت مردمی جناب رئیسی می‌باشند نگرانی بعضی از خواص و مفسد از برگشت ایشان خشکاندن ریشه های آن است لطفا هرچه سریعتر ایشان معارفه شوند پرسنل حتی طوماری را برای ریاست محترم جمهور ارسال کردند تا بزودی مردی شریف همچون مهندس شیاری برگردند. جناب کردی تردیدی در انتصاب این بزرگوار نداشته باشید چون مایه خیر و برکت برای شرکت توزیع برق اهواز می‌باشند. یاعلی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
کدوم توهین وتحقیر تو این سه سالی که مهندس خسروی مدیرعامل توزیع فارس بوده تمام تلاششون کاهش تنشها و پرداخت بموقع حقوق و مزایا بوده لطفا منصف باشید
گمشده
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
4
5
باسلام و احترام
خدمت دوستان عزیز درخصوص توزیع فارس باستحضار برسونم دوباره باید به دوران باند لامردی ها برگردیم خسارتهای که در دوران مدیرعامل قبلی آقای قنبری به توزیع رسید و کسانی پست گرفتند و دارای مشکلات زیادی بودن و فسادشان حالا آشکار گردیده و آقای حقایقی هم نیز به شخصه معتقدم ادامه راه آنان می باشد و همانطور که معاون مشترکین بازنشسته هست و با توجه به اخبار ایشان اصرار به ماندن داردتا دوباره در راس کار بایستند و حال آقای حقایقی چرا از مدیرکلی اداره کار برکنار شدند دوم چرا در برق منطقه ای فارس برگشته و بعنوان کارشناس بازنشسته شده و پست مدیریت داده نشد
درثانی درصورت انتخاب مدیرعامل جدید این شرکت دارای مدیران قوی می باشد از جمله مهندس جلایر ،مهندس کریمی فرد ،مهندس عزیزی ،مهندس آزرم حال هرچه خدا بخواهد همان شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
دلیل کارشناس شدن مهندس حقایقی با آن همه تجربه و تخصص و تعهد را باید در دعواهای سیاسی جستجو کرد.
حیران
| Iran (Islamic Republic of)
در عجبم از دولتی که شعار جوان‌گرایی می‌داد و می‌دهد، بکارگیری بازنشسته ها چه صنمی است. حقایقی فقط برای عقده گشایی سیاسی برمی‌گردد. و چه بدبخت هستند مردم فارس و کارکنان شرکت توزیع فارس که گرفتار همچون افراد عقده گشایی می شوند.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
4
3
ما در توزیع استان تهران یک معاون منابع انسانی داریم به اسم مهندس پاقلعه که عمده سابقه مدیریتش یا درحراست بوده و یا در منابع انسانی ولی عشق مدیرعاملی داره بفرستیدش مدیرعامل توزیع مازندران بشه
مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
9
11
سلام و‌علیکم
بنده هم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم مدیرعاملی مهندس شیاری رو و با خیلی از همکاران هم که صحبت کردن واقعا از این انتخاب توانیر راضی بودند و همه به اتفاق نظر گفتند که با اومدن مهندس شیاری قطعا حاشیه های برق اهواز هم‌کمتر میشه و بهتر میشه کار کرد.
و شایسته سالاری حاکم میشه و دیگه اجازه نخواهیم داد دور دست ‌پاخه خوران بی سواد بیوفته چون متاسفانه سرپرست فعلی چون هیچگونه تخصصی نداره فقط به افراد بی سواد دور و بر خودش که بهش بها میدن توجه میکنه و در عرض همین مدت کوتاه شرکت رو داره نابود میکنه
تابش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
12
10
واقعا حیف شد مهندس شیاری از استان یزد میخواد بره. این مدت اتفاقات خیلی خوبی هم‌در حوزه مالی و منابع انسانی رقم زد و هم در حوزه فنی و مهندسی. مثل پرداخت کل پاداش های معوق. ارتباط خیلی خوب با پرسنل و شناسایی نیروهای سالم و توانمند و ارتقا انها و تلاش در جهت هوشمند سازی شبکه های روشنایی و...
قطعا ایشان در برق اهواز هم موفق خواهند شد ولی برق یزد چه کند.....؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
فکر کنم اینو خود مهندس شیاری نوشته..چقدر مضحک..توزیع یزد یک دهم مشکلات برق اهواز رو نداره..وا اسفااااا حالا یزد بدون شیاری چکار کنه!!!!
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
شق القمر کرده پاداشهای معوقه رو پرداخت کرده؟؟؟!!!!؟ وظیفه ش بوده خب
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
15
8
سلام
مهندسی جم 2حکم ناخق زمان سرپرستی در معاونت منابع انسانی زد که نه در شان شرکت توزیع بود ونه در شان خود ایشون یه جورایی با مدیر کارکنان وقت وباندشون معامله کرد من که از ایشون بیشتر انتظاررداشتم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
اگر منظورتون از حکم ناحق جابجایی مدیر ... اون زمان هست باید با قاطعیت بگم ایشون اصلا صلاحیت اخلاقی و رفتاری نداشتن و ایشون فقط شکنجه گر پرسنل هاشون بودن به جای مدیر
کارمند
| Iran (Islamic Republic of)
سلام و عرض ادب
منظور جنابعالی مدیر اسبق ... هست؟ ایشون اصلا صلاحیت مدیریت نداشتن
داداش جون عزیزت بیا یک ماه برو زیر دست مدیر سابق..... یزد کار کن اگه بیماری روانی نگرفتی من خودم میرم وزارت میگم مهندس جم صلاحیت نداره
خواهش میکنم خواهش میکنم تا از چیزی خبر ندارین نظر ندین حق الناس گردنتون میمونه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
آقای ناشناس از خدابترس صلاحیت اخلاقی و رفتاری نداشتن یعنی چی؟
شکنجه گر؟؟؟
ایشون بهترین مدیر بودن و بهترین کارنامه را داشتن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
بی انصافی نکنید مهندس ... بعد از مهندس جم بسیارخوب دفتر را اداره کردن و کارنامه درخشانی داشنن
ایشون هم باسواد هم تیزهوش و هم فرد پاک دست و اخلاق مداری بودن بعنوان کسی که باهاشون کار کردم ایشون میگم
همکار برق یزد
| Iran (Islamic Republic of)
این بی انصافی است یک مدیر در چارچوب وظایف و مدیریت خود می تواند افراد را جابجا کند تا راندمان شرکت را بالا ببرد اما برخی از دوستان که حب صندلی دارند در این را مقاومت نمودند تا این جابجایی در دوره مهندس شیاری با دو ماه وقفه انجام گرفت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
در جواب ناشناس که میگی مدیر شکنجه گر بود
چرا ففط شما این حرف را میزنید؟چرا از بقیه ی کارمندان این را کسی نمیشنود
جم فقط به دلیل تسویه حساب شخصی او را از مدیریت برکنار کردتا خودی نشان دهد و بگوید من سرپرست هستم
کارمند
| Iran (Islamic Republic of)
ناشناس عزیز
مهندس …. فقط دنبال شوبازی هست اصلا مرد کار نیست
شما که باهاش کار نکردی شناخت نداری نظر نده
الان هم نصف پورتال داخلی شرکت را برا خودش کرده
کلا شده زبانزده همکارا
کلا قرار شده به روابط عمومی پیشنهاد بدن اسم پورتال را بزارن پورتال داخلی مهندس میرجلیلی یزد(:
هر لحظه که پورتال باز میکنی یه خبر ابکی از دفتر تحقیقات
چون فقط و فقط دنبال شو هست
و خیلیا فکر میکنن واقعا کار میکنه
همکار یزد
| Iran (Islamic Republic of)
من با قلطعیت تمام میگم شکنجه گره شما برو پرسنل زیر دستش بشو بعد ببین من چی میگم
همکاررر۱
| Iran (Islamic Republic of)
آقای .... مدیر اسبق ..... لطفا دست از این خاله زنک بازی ها و بچه بازی هات بردار خودت دیدی به خاطر رفتار ناشایستی که داشتی چطور و با چه وضعی از دفتر .... جابجا شدی دیدی که پرسنل ات از رفتن ات اشک شوق ریختن دیدی که وقتی از کنار پرسنل گذشته رد میشی یا وارد دفتر قبلی میشی حتی دلشون نمیخواد نگات کنن حتی سرشون هم بلند نمیکنن مس دست بردار اگه تغییر کنی حتما مهندس جم هم رفتارش با تو تغییر میکنه حتی دنیا باهات عوض میشه پیشنهاد میکنم کتاب های لوییز هی رو یه دور مطالعه درست بکنی وگرنه همین برخورد دوباره در دفتر جدیدت باهات میشه
دوست
| Iran (Islamic Republic of)
با سلام. لطفا پشت سر مدیر خوش اخلاق و دوست داشتنی مهندس میرجلیلی حرف بی روا نزنید از خدا بترسید. تغییر در مدیریت به نفع هم ود شخص هست و هم شرکت. نباید شغل ها انحصاری باشد بلکه مدیزان باید گردشی در سیستم جابجا شوند و چه بسا در آینده نزدیک مهندس میرجلیلی پست و سمت بالاتری بگیرند چون به حق در هر دو سمت خوش درخشیدند و قطعا اینها مدیران ارشد سازمان می بینند.من با مهندس میرجلیلی صحبت کردم و ناراحت بودن از این کامنت های بی ربط. اگر واقعا میخواهید از او عکس العمل منفی ببینید قطعا در اشتباهید. زیرا مهندس میرجلیلی باهوشتر از این حرفهاست. پس خواهشا از کسی مایع نگزارید مهندس میرجلیلی خوشحال از این انتخاب هستند
مسعود
| Iran (Islamic Republic of)
بابا بیخیال اینقدر خون خودتون را کثیف نکنید اصلا ارزششو نداره فقط کاش قبل پست دادن به مدیران یه تست اعصاب و روان از آقایون بگیرن
خانم کارمند
| Iran (Islamic Republic of)
بنده چندین سال پیش نیروی مهندس ... بودم ایشون اصلا اصلا هنر مدیریت ندارن و سیاست مدیریتی ایشون "تفرقه اندازی و مدیریت" است
ما که چندین ساله نجات پیدا کردیم خدا نیروهای جدید ایشون را هم نجات بده
همکار برق یزد
| Iran (Islamic Republic of)
این حق مهندس جم بود که نیروهایش را جابجا کند حتی اگر کینه شخصی نسبت به کسی داشته باشد که با توجه به روابطش در توانیر سبب زده نشدن حکم مهندس شیبانی و بعد از او حکم مهندس جم شد.. ایشان دو ماه در مقابل جابجایی اش مقاومت کرد تا توانیر کاری برایش بکنه اما به دلیل مسائلی که نمی توان بیان کرد توانیر و حتی مهندس شیاری رای به جابجایی دادند. پس منصف باشید
خسرو
| Iran (Islamic Republic of)
والا اون شخص ما هم كه تو ناحيه بوديم دلخوشي ازش نداشتيم اينقدر منم منم ميكرد و ادعا داشت ( م.) الان هم جاي بدي نيست مثل توان راكتيو مياد و ميره و حداقل كار به كسي نداره
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
... یکی از خوبترین مدیران بود اما جم خرابش کرد این بر دوست و دشمن و بیطرف پوشیده نیست
منصور
| Iran (Islamic Republic of)
آقای دوست مطمعنی از پست جدیدش راضی بود؟
برا همین دو ماه خون همه را شیشه کرد و جا به جا نمیشد
تو تاریخ صنعت برق اولین مدیری بود که به زور و اوقات تلخی رفت سر جای جدیدش نشست
رفتار و برخورد ایشون با پرسنل باید درس عبرتی باشه برا برخیها
فکر می‌کرد پرسنل زیز دست را خریده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
به مهندس عزیز و دوست داشتنی بگو املای کلمات مایع بگزارید را بهت بگه (مایه بگذارید)
محمدرضا
| Iran (Islamic Republic of)
خانم کارمند
اتفاقا این مورد تفرقه اندازی و مدیریت در خصوص .... را از چند تن از نیروهای ایشون شنیدم
جالبه میگن همش نیروهاش را مینداخته به جون هم!!!!!
کلا زودش بود مدیر بشه هنوز جنبه مدیریت نداشت
نمیدونم چه اصراری هست که ایشون همچنان مدیر بمونه
محمدرضا
| Iran (Islamic Republic of)
برق نیوز عزیز میخوای یه پیج اختصاص بدی به بررسی مهندس میرجلیلی:)
فکر کنم به صلاح باشه مهندس کردی اول این معضل شرکت توزیع را بررسی کنن
رضا
| Iran (Islamic Republic of)
مهندس خسرو توان راکتیو را خیلی خیلی خوب اومدی) :
فقط باید بریم از خانمهای تحقیقات بپرسیم در چه حالن!!!!
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
واقعا عجیبه یکنفر اینقدر میتونه خوب نقش بازی کنه و از طرف چند نفر از چندسال گذشته تا ناحیه و پرسنل و همکارا پیام بده مواظب باش غرق نشی تو اینهمه نقش باید ببرنت صداسیماازبس خوب نقش های مختلف بازی میکنی
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
14
8
با نگاهی به پیشینه سوابق اقای شیاری به خوبی مشخص است که ایشان فقط به پشتوانه مدیران خود موفق بوده اند و شخصا نه جسارت و نه آگاهی از امور دارند..بخاطر پست و مقام چه حاشیه ها و تنشهایی که در توزیع اهواز بوجود نیاوردند..شما اگر بیل زن بودی باغچه ی خودت را بیل می‌زدی..شاهکاری که در زمان تصدی امور برق منطقه سه داشتی..رفتار نسنجیده و ناشایست در زمان جابجایی از معاونت فروش از خود نشان دادی...چه در چنته داری چه خدمتی پیش از این به توزیع اهواز کردی که اینچنین سنگ مدیرعاملی ان را به سینه میزنی..اکنون کسانی که از قبل پست جنابعالی به نوایی میرسند اینچنین تبریک و تمجید می گویند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
شاهکار منطقه سه رو خوب اومدی و خودت رو لو دادی. واقعا مچ خلافکاری مثل تو را گرفتن از شاهکارهای مهندس شیاری بود. در ضمن باغچه بیل زدن تخصص جنابعالی هستش آقای معاون با مدرک تحصیلی اصلاح نباتات
توانیر
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
11
20
جناب کردی گزینه های مناسبی برای اهواز و یزد انتخاب فرمودید آرزوی موفقیت برای مهندسین شیاری و جم
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
10
17
اقاي جم بهترين گزينه براي استان يزد هستن . بلاخره يه مدير توانمند از جنس برنامه ريزي و بهره برداري و مالي براي يزد انتخاب شد . از لحاظ اخلاق هم كه زبانزد همه هستن در شركت . متاسفانه برخي همكار نما كه با رانت مدير و مهاون شدن در دوره هاي قبل براي اينكه ايشون نشن دست به هر كاري ميزنن .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
از نظر اخلاق زبانزد هستند شکی نیست ولی موضوع توانایی مدیریت است که به نظر هنوز امادگی ندارند و نیاز به تجربه ی بیشتری است
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
9
19
سلام
با انتخاب مهندس جم جلو سو استفاده بعضی ها از امکانات شرکت گرفته خواهد شد .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
2
13
نمیدونم فاز توانیر چیه؟ این همه تعلل و استخاره برای چیه؟ سریعتر معارفه کنید تا شرکتها ثبات پیدا کنند. رئیس جمهور در عرض دو ماه انتخاب میشه. ولی انتخاب مدیران عامل شرکتها یکسال زمان میبره؟! اصحاب کهف از خواب بیدار شدن و هنوز این شرکتها بلاتکلیف هستن.
پل سفید اهواز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
8
10
انشالله با آمدن مهندس شیاری عمر فساد و تبعیض و بساط اراذل و اوباش جمع بشه و دوباره طمع عدالت و درستی را بچشیم از اول انتصاب سرپرست برای این شرکت اقدام نادرست بود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
12
16
با سلام
قطعا هیچ انسانی کامل نیست و آقای مهندس جم هم انسان هستن. ولی نقاط قوت زیادی دارد اهل تفاهم و انتقاد پذیرند. پس به جای تخریب، نیمه پر لیوان را هم ببینیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
تنها چیزی که نیست اهل تفاهم و انتقاد
جاوید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
10
21
برای نجات شرکت توزیع یزد هیچ گزینه ای مثل مهندس جم نمیشه
توانیری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
5
12
جناب مهندس کردی لطفا در معارفه نامبردگان تعجیل بفرمایید و بیشتر به فکر اراده ومطالبه پرسنل باشید و به حرف آقایونی که جهت تخریب میرسن خدمتتان گوش ندهید چون این جماعت در برق اهواز نیستند که بدونن اینجا چه فاجعه ای در حال رخ دادنه
پاسخ ها
همکار۲
| Iran (Islamic Republic of)
از آقای کردی خواهشمندم سریعا حکم آقای جم رو قطعی کنن چون این باند ۵نفره یزد تا حکم مهندس جم رو مثل مهندس شیبانی برنگردونن دست از زیر آب زنی برنمیدارن واقعا نمیدونم چطور میخوان اون دنیا جلو خدا سر بلند کنن آیایا واقعا اینقدر صندلی مهم تر از سوال و جوال اون دنیاس عمر کوتاهه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
0
1
واقعا برق به یک رسانه تخصصی و غیر دولتی مستقل نیاز دارد ،امیدوارم برق نیوز عهده دار این مهم باشد ،تغییرات در برق حرارتی واقعا لازم است ،نیروگاه رامین با یک مدیر پروازی در حال اداره شدن است و تولید این نیروگاه نسبت به سال ۹۸ که مدیر بومی در رامین بود حدود ۷۰۰ هزار مگاوات کاهش تولید داشته است با ایجاد یک جو رعب و نا امن و در عین حال اشفته بسیاری از کارکنان متخصص این نیروگاه بازنشستگی را به ماندن در نیروگاه ترجیح می دهند و اگر این مدیریت فعلی در رامین بماند بیشترین تعداد بازنشستگی در این سال ها ،امسال بوقوع خواهد پیوست
پاسخ ها
ملاثانی
| United States of America
نگران نباشید ظاهراً بر اساس شنیده ها مدیر عامل جدید در حال تعیین و ظاهراً از کرج می آید. خدا کنه هر که هست بتواند کشتی بحران زده و در حال غرق شده نیروگاه رامین را نجات دهد
محمد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
0
1
نظر ما چی شد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۳۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
9
15
با سلام
در مورد انتصابات توزیع برق یزد برکناری مهندس نواب بزرگترین اشتباهی بود که توانیر اتخاذ کرد. مهندس نواب بلاشک از مدیران بسیار توانا در این حوزه و صنعت بود که دستاورد های قابل توجهی هم در دوران کوتاه مدیریتی خودش داشت.
اما در خصوص انتصاب مهندس جم هم باید عنوان کرد که ایشون فرد بسیار پاکدست و توانایی هستند و همانطور که دیدیم عملکرد ایشون بسیار از یک مدیر غیر بومی بهتر بود. مدیری که بتونه تو این شرایط مالی هم پیمانکار و هم سایر بدهی ها رو با این نقدینگی مدیریت کنه قطعا انسان توانایی هست.
هم من و هم سایر دوستان اطلاع دارند نظرات منفی که نسبت به ایشون منتشر شده از طرف کدام واحد و شخص خاص هدایت شده.
کلام آخر آرزوی صحت و سلامتی برای مهندس نواب و آرزوی موفقیت و سربلندی برای آقایان مهندس شیاری و جم
پاسخ ها
شناس
| Iran (Islamic Republic of)
واقعا معلوم هست چه کسی هستی. همه می دانند که مهندس نواب نالایق ترین مدیر عامل در شرکت توزیع برق یزد بوده و بصورت ارباب رعیتی شرکت را اداره می کرد و همه از برکناری او خوشحال شدن لزفا سنگ او را به سینه نزن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
تویی که نوشتی نواب بد بود, اول نظر رو دقیق بخون بعد حرف بدون عقل بزن

این نمونه ی شما افرادی است که جم گفت ازش حکایت کنید ولی تاسف که فقط بدون خواندن و متوجه شدن حمایت بیجهت میکنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
18
11
جم از همین الان با باند خودش هماهنگ شده ۲ معاون , ۳ مدیر امور را بر اساس انتقام جابه جا کند
توانیر یا هرکس که از توانیر اینو میخونه
برق یزد ۲ سال گذشته به حاشیه رفته
در صورت انتصاب جم شرکتی باقی نخواهد ماند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
البته بگم این دو معاون که از طریق رانت و به قولی دوستی با مدیرعامل استعفا داده روی کار اومدن چون هیچگونه سواد و رزومه پرباری ندارند احساس خطر میکنند و شروع کردن به زیر آب زنی
دست بردار برادرمن
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
در جواب «این دو معاون که از طریق رانت و به قولی دوستی با مدیرعامل استعفا داده...» : بیاید قبول کنیم هر مدیری برای جابجایی علاوه بر تخصص فرد میزان مقبآلیت شخص در نزد خودش را در نظر میگیرد
این به دور از انصاف است که با هر کس در هر سمتی مخالفت کنیم چون به جای او نیستیم,
مهندس جم درستکار است بحثی نیست
امااا
به نظرم هنوز برای جایگاه مدیرعاملی زود است.
امید دارم توانیر تامل و گوشه چشمی دوباره به این انتخاب بندازد
تابان
| Iran (Islamic Republic of)
ایایت به دور از انصاف نیست که هر کی بخواد مدیرعامل بشه اگه تو باند این چند نفر نباشه برن تا اونجا که توان دارن تخریب کنن واقعا این انصافه ؟!
خوب برادر من تا حالابا رانت بالا اومدی از حالا بچسب به کارت مطمین باش جابجا نمیشی
شهروند
| Iran (Islamic Republic of)
در پاسخ شما که گفتید مدیرعامل علاوه بر تخصص میزان مقبولیت شخص نزد خودش و در نظر میگیره میخواستم بگم مهندس نواب اصلا تخصصی و در نظر نمیگرفت همه اینو میدونن که فقط رابطه بود و هیچ ضابطه ای در کار نبود این معاون فقط به خاطر رفاقت به این پست رسید که البته بگم این پست توی چارت سازمانی هم اصلا وجود نداشت اگه ضابطه ای بود اول تو چارت پستش و ایجاد میکردن بعد حکم و میزدن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۵۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
2
6
فساد در برق حرارتی به قدری کسترش پیدا کرده که کارشناس محیط زیست معاون منابع انسانی نیروگاه رامین است ومتسفانه گفته میشه مجوز این انتصاب عجیب را برق حرارتی گرفتن
مدیر پایگاه با این تعریف شما خود محرابیان و طرزطلب هم مرتکب فساد شده اند!
کارش غیرقانونی نبوده ولی اگر بدون سابقه و تخصص باشد انتصابی نادرست و غلط است
پاسخ ها
رامین
| United States of America
برق نیور عزیز پاسخ شما به کامنت فرد ناشناس پاسخ صحیحی نیست کما اینکه خود شما یکی از منتقدان سینه چاک و اصلی انتصاب آقای طرزطلب با مدرک معارف اسلامی به مدیر عاملی شرکت برق حرارتی بودید و حتی در مورد معرفی آقای مهندس محرابیان بعنوان وزیر با توجه به متفاوت بودن جنس تخصص و عدم موفقیت موثق و مستند در وزارت صمت زمان احمدی نژاد بدرستی انتقاد شدیدی داشتید ولی با توجه به ملاحظات موجود که مورد قبول است و بعضا بصورت زیر پوشتی اعلام می گردد از جمله خود این کامنت که دو پهلو نگاشنته شده است باید گفت در مورد نیروگاه رامین اهواز بعنوان بزرگترین نیروگاه حرارتی کشور رفتار شرکت مادر تخصصی برق حرارتی کاملاً اشتباه بوده و هست. وقتی شما فردی بدون حتی یک روز سابقه مدیریت ارشد یا معاونت و صرفا در حد رئیس گروه دفتر فنی نیروگاه شازند را صرفا بدلیل سفارش و حمایت همه جانبه مدیر عامل یکی دیگر از بزرگترین نیروگاه های کشور در نزدیکی تهران که شائبه دو تابعیتی ایشان نیز مطرح است، به مدیر عاملی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور با بیش از 1500 نفر نیرو می گمارید آیا این اشتباه و فساد نیست؟ پس اگر از نظر شما فساد نیست پس چیست؟ آیا گماردن خانم کم تجربه ای با مدرک کارشناس ارشد محیط زیست که سابقه مدیریت سطح ارشد ندارد و درک صحیحی نیز از منابع انسانی ندارد به معاونت منابع انسانی بزرگترین نیروگاه کشور که پستی در حد مدیر عاملی شرکت های کوچکتر است بنظر شما فساد نیست؟ کار کاملا غیر قانونی است و البته برق حرارتی نیز خود می داند کاملا خلاف است ولی با توجه به تغییرات پیش رو در برق حرارتی برایشان مهم نیست که چه اتفاقی افتاده یا بعدا می افتد باز خدا را شکر زمزمه های تغییر مدیر عامل نیروگاه را مین شنیده می شود و احتمالاً تمام این انتصابات غیر قانونی و فساد آمیز نیز باطل خواهد شد.
مدیر پایگاه هنوز هم منتقد این مدل انتخاب ها ها هستیم. این انتصابات غیرقانونی و مصداق فساد نیست ولی حتما زمینه ساز فساد خواهد بود.
به نظر شما صیغه کردن همکار خانم بدون اطلاع همسر بنظرتون اشکال شرعی یا قانونی داره؟ آیا کار درستیه؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
20
10
خبر رسیده علی جم به زیر دستاش گفته برید توی برق نیوز برام رای جمع کنید

مدیری که به زور از زیر دستاش اعتراف میگیره به درد مدیرعاملی نمیخوره
مدیر پایگاه برعکسشم ممکنه باشه که مخالفانش بخواهند چنین کاری کنند
ما در برق نیوز معمولا هجومهای کامنتی خارج از عرف را کنترل می کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
ناشناس عزیز تا الان هر چی کامنت بوده از طرف عده ای بوده که بدون راستی و انصاف سعی در خراب کردن مهندس جم داشته اند.
پرسنل شرکت توزیع
| Iran (Islamic Republic of)
آفرین بر برق نیوز که دست افراد خاطی را رو می کند. شاید تنها کسی که دنبال مدیر عاملی تو شرکت نیست خود مهندس جم می باشد. با اینکه می دانست در دوران سرپرستی اگر یک جور دیگر عمل می کرد شاید اروز چندین ماه از مدیر عاملی او می گذشت ولی از اول با افراد خاطی برخورد کرد
حيدر
| Iran (Islamic Republic of)
تمام اين كامنت هاي مخالف مهندس جم فقط فقط برق نيوز براي پنج نفر ايت كه در راس اون شخصي است كه جم پستش رو جابجا كرد و گذاشتش يه گوشه اي كه اسيبي به بشريت نزند اين انسان ضد بشر . وگرنه شخصيت اقاي جم براي همه شناخته شده است .
مدیر پایگاه به نظر نمیرسد فقط از طرف ۵ نفر ارسال شده باشد
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
دمت گرم برق نیوز در جواب حیدر عالی کار کردی
صبا
|
Germany
|
۱۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
13
17
وزارت محترم نیرو
جناب آقای مهندس جم، یکی از کاربلدترین و توانمندترین مدیران وزارت نیرو، و خواستگاه بی قید و شرط همکاران شرکت توزیع یزد است، به امید توجه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
22
11
ما پرسنل خواهان مدیرعاملی جم نیستیم
کسی که با هیچکس سازگار نیست
پاسخ ها
مینا
| Iran (Islamic Republic of)
شما هر کی بهتون اضافه کاری خوب بده باهاتون سازگاره :)
دوست
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
16
11
سلام به اقای مهندس کردی.
یک سوال دارم از شما و اونم اینکه استان یزد ما، چرا نباید یک مدیرعامل یزدی داشته باشه و قحط الرجال هست که همیشه باید غریبه به این استان بیاد.
خواهشا در تعیین مدیرعامل توزیع یزد تجدید نظر کنید. اقای مهندس جم، تو 4 ماه سرپرستی امتحانشو پس داده، خلاصه اگه صلاح ما رو بخوایید تجدید نظر فرمائید.
پاسخ ها
دوست
| Iran (Islamic Republic of)
من یک یزدی هستم و افتخار می کنم که مهندس جم مدیر عامل شوند. کسی که ۲۵ سال هست در استان یزد خدمت میکند آیا یزدی نیست چرا دست به هر طناب پوسیده ای بند میکنید
یزدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
18
16
من بشخصه ناراحتم که میخان مدیرعامل خوب و کار کشته ای مثل مهندس عباس شیاری رو از یزد جدا کنن و ببرند اهواز.
چون واقعا در طول مدیریت ایشان شرکت بسیار در ارامش بود.
انشاللهدر برق اهواز هم موفق باشد
ایلامی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
5
1
سلام
مدیرعامل توزیع ایلام کی عوض می شود؟ تبعیض و … توزیع ایلام را غرق کرده. بازرس هم که می آید سندسازی میکنن تا بازرسانی که اصلا عزمی برای بررسی دقیق ندارن راضی بشن و بروند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
2
6
مومن، این طور تدوین خبر، ظلم به مدیرانی است که برای صنعت برق زحمت کشیدند. طوری القا می کند، انگار تمام مدیرانی که قرار است عوض شوند فاسد هستند. اشکال ندارد، عملکرد هر کس خوب نبوده عوض شود. اگر فرد شایسته ای باشد، جایگزین شود. اصلا تیم هماهنگ تر انتخاب شود، ولی برادر انتساب تلویحی فساد به زحمتکشان، مردانگی نیست.
برادر زحمت کش، خواهش می کنم هم منتشر کن و هم توضیح بده، شاید من بد برداشت کردم.
برای شما و تمام زحمت کشان صنعت برق، آرزوی موفقیت دارم.
مدیر پایگاه بجز برق منطقه ای فارس ، بقیه انتصاباتی که نام بردیم بخاطر کشف فساد نبوده.
از نگاه قانون، استخدامهای سفارشی و خارج از ضابطه، دخالت در فرایندهای مناقصات، استفاده از اموال دولتی در جهت استفاده شخصی، عدم پایبندی به قانون تعارض منافع مثل استفاده از پیمانکاران خاص، سمت دادن به افراد مسئله دار، چشم پوشی از تخلفات زیردستان، آمارسازی ها، تضییع بیت المال بواسطه برنامه ریزی های غلط، سوء استفاده از پست و مقام در کسب درآمد بیشتر مثل تسهیلات خاص، قبول هدایای رسمی و غیررسمی خاص، فشار غیرقانونی بر کارکنان و کارمندان، درخواست و یا تن دادن به رابطه های نامشروع و …. همه از مصادیق فسادند.
مدیران سالم زیادی داریم ولی خیلی ها یک یا چند مورد از موارد فوق را مرتکب شده اند.
پاسخ ها
کارمند
| Iran (Islamic Republic of)
برق نیوز واقعا پاسخی که به این کامنت دادی عالی بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
درود بر برق نیوز. دقیقا زدی توی خال. این موارد برای ما در توزیع برق اهواز خیلی آشناست
ناشناس
|
United States of America
|
۱۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
0
1
از توزیع جنوب کرمان چه خبر.این شرکت هم نیاز به تغییرات اساسی دارد.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
0
0
مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان چی میشه کی تغییر میکنه
میلاد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
7
10
فک میکنم اتفاق خجسته ای باشه،و اتفاقات خوبی بیوفته با انتصاب ایشون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
اصلا فکر نکن شما
مهرناز لطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
12
19
اقای جم بهترین گزینه برای انتساب هستن اقای جم بسیار قابل اعتماد درستکار و نمونه هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
شما برو لغت رو یاد بگیر بعد بیا بگو انتساب(انتصاب ایشون گزینه ی خوبیه
چه کسایی رو مامور کرده مهندس جم که ازش حمایت کنن
معرفت
| Iran (Islamic Republic of)
عزیز که اشکال املایی میگیری چرا شرکت توزیع را فقط مدیران و کارشناسان می دانید برقکارها فراموش شدن که کار اصلی را انجام میدن بجای مسخره کردن دیگران کاش مردانگی را یاد میگرفتید کاش انصاف را بلد بودید کاش فقط میزتون برای شما اهمیت نداشت
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
جناب ملا نقطه ای در تایپ با موبایل یا صفحه کلید ممکنه یه حرف بالا و پایین بخوره !
رضا
| Iran (Islamic Republic of)
برو صفحه كليد موبايلت رو نگاه كن بعد زود قضاوت كن دانشمند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
20
12
برای اینکه به بی لیاقتی سرپرست اسبق و گزینه ی مدیرعاملی پی ببرید فقط لازم است سوابق انرا ببینید و از نهاد های نظارتی سوال کنید
تا متحمل هزینه ی گزاف برای استان دارالعباده یزد نشوید
انتخاب صالح علی جم نیست تغیر دهید این انتصاب را
پاسخ ها
شناس
| Iran (Islamic Republic of)
لطفا با وضو اسم دارالعباده را ببرید شما نمی خواهد از دارالعباده مایع بگذارید .شماها چون زمان مهندس نواب از روی رانت به جایی رسیده اید برای از دست دادن پست هایتان می ترسید
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
شناس۲ , تویی که گفتی با وضو اسم ببر کرم با بقیه نیست از جانب خود سخن میگویم
نگران این باش داری حقیقت رو زیر پات میزاری مرد
به خاطر قول سمت و اضافه کار دنیات رو نفروش اخرت پیشکش منم یک نیروی حجمی ام اما جفتمان خوب میدانیم با امدن جم دردی دوا نمیشود
کارمند توزیع
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
20
10
یزد نیاز به شخصی مدیر دارد تا بتواند معوقات ما پرسنل را بدهد
ما ۵ ماهه ثبات مالی نداریم
در این مدت هم همین جم معاون مالی وپشتیبانی بوده است اگر قرار بود کاری انجام دهد تا این موقع انجام میداد حالا در صورت انتصابش کل کارکنان توزیع و مردم استان رنج میکشند
نگذارید کار به جایی برسد که گریبان گیرتان شود
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
1
4
سلام بر برق نیوز با شرافت که از ریل بی طرفی خارج نشده است...
لطفا در خصوص تغییرات توزیع خوزستان توضیح بدهید...
واقعا دیگه همه خسته شدیم از این همه قومیت گرایی و ظلم...
تمام تمرکز برای پرونده سازی میباشد...
آقای کُردی آیت الله رییسی فرمودند یا تغییر یا ابقا...
ما پرسنل توزیع خوزستان منتظر پاسخ برق نیوز هستیم
زارع
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
10
22
با سلام واحترام و عرض تبریک انتخاب شایسته مهندس علی جم به مدیر عاملی شرکت توزیع برق یزد را تبریک عرض نموده و لازم است یاد آور شوم مدیری که بخواهد تغییرایجاد نماید و خواهان تحولات مثبت و سازنده باشد با مقاومت و ناراحتی افرادی که منافع آنها در خطر است روبرو خواهد شد پس اگر شرکت قصد رشد و تحول وکوتاه شدن دست فرصت طلبان را دارد باید از انتصاب جناب مهندس جم دفاع شود ایشان در مدت کوتاه تصدی خود نشان دادند با احدی قصد تعارف و رودربایستی ندارند و دوست ودشمن تصدیق می‌نمایند که ایشان جزو صادقترین، پر کارترین و پاکدست ترین مدیران شرکت توزیع یزد میباشند.
دهقانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
12
23
سلام و عرض ادب
تنها شخصی که میتونه شرکت توزیع برق یزد را از این فلاکت و بدبختی نجات بده جناب مهندس جم هست
به امید روزهای خوب و درخشان برای شرکت توزیع استان یزد
الهه عادلی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
14
23
انتصاب مهندس جم به عنوان مدیر عامل شرکت توزیع یزد را تحسین کنید و تبریک میگم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
خانم کوتاه بیا
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
تو یکی لازم نیست به ما دستور بدی که تحسین کنیم
دور هم کارتونو بکنید و به بقیه کار نداشته باشید به فکر مناصب جدید باشید
التماس تامل و تفکر
محمد
| Iran (Islamic Republic of)
باز هم اون خانم جيگر داشت اسمش بنويسه . تو همونش هم نداري ، اون وقت مياي تخريب ميكني . نظرت رو بگو ولي تخريب نكن چون دور از مردونگي هست . پيشنهادم اينه كه آقا بيا پايين سرمون درد گرفت
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۰
0
7
جناب وزیر محترم نیرو
مسلما اولین حلقه در زنجیره صنعت برق تولید برق است
که متاسفانه در دوره های کاملا مغفول و بی صاحب مانده است

اگر توزیع برق هرمزگان در رتبه های اخر عملکردی است بخاطر خرابی شدید در نیروگاه بخار به مدیریت اقای سلیمی و معاونت های بی کفایت او که فاقد پیشینه فنی و مدیریتی هستند می باشد. که باهم در پروزه ساختمان سازی در قشم …. هستند
ایمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
0
2
سلام بر رسانه موفق و بی طرف برق نیوز و عرض خسته نباشی به همکارانتون
آقای مهندس کردی با غیرت سلام
علی خدری مدیر عامل توزیع خوزستان کار فنی را رها کرده و به شدت به نماینده ها چسبیده و داد مدیران برق شهرستانها در آمده یا تکلیفش را روشن کنید یا پاسخ منطقی بدهید پرسنل و مردم چه گناهی کردن که باید شاهد این عملکرد ضعیف باشند.
انتصاب های اخیر شادگان و خرمشهر و هویزه را بررسی بفرمایید همه در جهت نظرات نماینده آخه یکی نیست جلوی این انتصابات سیاسی را بگیرد؟
نصب ۱۰۱ پایه فلزی در آغاجاری برای روشنایی درخارج از منطقه شهری و روستایی برای جلب رضایت نماینده توسط اموال و پرسنل شرکت توزیع که وظیفه ذاتی راهداری هست و عین تخلف است کافی نیست که بدانید در خوزستان چه می گذرد؟
برقرسانی به ۱۶ طرح شخصی دامداری ایذه با هزینه اداره را هم می دانید؟
موارد فوق گوشه ای از مشکلات مدیریتی توزیع خوزستان است.
آقای کردی سکوت توانیر منجر به ورود دستگاههای قضایی به موضوعات خواهد شد تا اوضاع خرابتر نشده تغییر مدیر عامل توزیع خوزستان رو انجام دهید. از ما گفتن بود..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
وقتی کسی توانمندی فنی ندارد باید با لابی ضعف های خود را پوشش بدهد...
خدری بلایی بود که بر سر خوزستان آوار شد...زمین ویران و سوخته را تحویل مدیرعامل بعدی میدهد....
هر چی انتصاب از یک قومیت....ما گفتیم تهران زندگی کرده شاید فرهنگش بالاست....اما .....
آقای کُردی فکری به حال خوزستان کنید خاموشی های تابستان اجتناب ناپذیر است...
آرش
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
1
5
مهندس محرابیان وزیر محترم نیرو
مدیرکل بازرسی وزارت نیرو
مدیرکل حراست وزارت نیرو
مدیرعامل شرکت توانیر
فساد مالی و …در سناد شرکت توزیع سیستان و بلوچستان فراوان هست چرا بررسی نمیشه نحوه واگذاری قراردادهای مشترکین در امورات هیرمند ،برق ۱،برق ۲ و سراوان که پیمانکارانی که سه سال در آژانس‌های این امورات مشغول بکار بوده اند مجددا همان پیمانکاران در مناقصات برنده شده اند یعنی اینقدر تابلو رانت ایجاد شده وارگانهای نظارتی هیچ ورودی نمیکنند نحوه تامین منابع مالی برای خرید خانه شخصی آقای ... در شهر سیمین شهر بررسی شود با کمک از کدام پیمانکار خاص انجام شده است عزیزان وزارت نیرو اگر از خواب بیدار شده اند سریعتر به رانتها و فسادهای مالی شرکت توزیع سیستان ‌بلوچستان ورود کنند قبل از اینکه آقای عوض زاده وباندشان با مستند سازی های صوری و اجرای شوهای خبری اذهان را منحرف کنند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۶:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
1
6
واقعا دستمریزاد به توانمندی عوض زاده در سیستان و بلوچستان !!!!!اگر مدرک تحصیلی خودتان هم اعمال نمیشد باز هم لاک پشت گونه پیگیر مدارک تحصیلی پرسنل بودید!!چرا افزایش حقوق سالیانه را کاهش دادید در صورتی که برای خودتان هنوز همان افزایش سالیانه برقرار است. آقای رییس جمهور ،وزیر نیرو و مدیرعامل توانیر ممنونیم بابت همه این بی عدالتی ها وقتی کاهش حقوق و مزایا شامل حال پرسنل شود و شامل حال مدیر عامل نشود قطعا هیچ دغدغه ای را آقای عوض زاده احساس نمیکند و جالب‌تر اینکه به عنوان اولین شرکت در کشور این کاهش احکام را شرکت توزیع سیستان و بلوچستان اعمال کرد
پاسخ ها
کیخا
| Iran (Islamic Republic of)
چه امتیازی جز تغییر کاربری زمین خیابان معلم گرفتن که احمدرضا شهرکی رو با مهدی اکبری (عموش مدیرکل راه و شهرسازی است) جابه جا کردن از نیروگاه به شرکت توزیع اوردی و دوروز دیگه هم مسولیت بهش میدی
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
لطفاً این موضوع را دقیق بررسی کنید
رضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
10
14
سلام و عرض ادب
تیم و باند مدیر عامل سابق توزیع برق یزد خواهش میکنم از خدا بترسین
خودتون میدونید انتخاب و جابه جاییهایی که مهندس جم در دوران سرپرستی انجام داد بهترین تصمیمات برای شرکت بود
برادران عزیز من یه میز و پست ارزش این همه تهمت و دروغ را نداره
از خدا بترسین
خودتون هم میدونید مهندس جم بهترین گزینه هستند
پاسخ ها
شهروند۲
| Iran (Islamic Republic of)
انشالله که توبه کنن که خدا هم ازشون بگذره و حداقل اگه به مهندس شیبانی ظلم کردن دیگه همین کار و در حق جم نکنن وگرنه که بدا به حالشون
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
اون خانمی که از کارشناس تحقیقات رفته رییس گروه طبقه بندی شده کجاش تصمیم منطقی بود یا حکم سرپرست دفتر طبق بندی کجاش منطقی بود با این همه نیروی باسابقه وکاربلد وکارکن در منابع انسانی
تابان
| Iran (Islamic Republic of)
اون خانم چندین ساله در منابع انسانی مشغوله فقط مدت کوتاهی اومد دفتر تحقیقات
ناشناس
|
United States of America
|
۰۷:۱۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
0
8
حجت‌الاسلام روحانی در خطبه‌های نمازجمعه بابل:
سوال مردم این است که خود مجلس چه طرح اقتصادی را در طول این دوسال بکار گرفت؟/ اتفاقا برخی از همین نمایندگان باید استیضاح شوند
مصطفی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۷:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
9
9
باید خدمت اون دوستی که میگه مهندس جم بهترین هستند بگم که عزیز شما منتظر هستی تا پست مدیریتت رو بگیری و اینقدر لازم نیست پاچه خواری کنی.شرکت توزیع برق یزد خسته از این همه آدم های دو رو و دروغ گو هست .حالا دیگه وقت اون شده که یکی بومی خود یزد بیاد نه از دیگر جاها بلکه از درون خود شرکت و از کسانی که لایق هست و پاک و بدون هیچ جبهه و باندی.....
پاسخ ها
رامين
| Iran (Islamic Republic of)
اينقدر بومي بومي نكن ادم موته فكر متعصب كه فكر يزد و ايران نيستي . شماها فقط موجب تخريب ايرانيد و بس
محمد مصطفي
| Iran (Islamic Republic of)
تو رو خدا بيا پايين از رو منبر گوشيت سوخت اينقدر مهندس جم رو تخريب كردي .
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
4
9
سلام ببنید
مدیر عامل خوبه که مقبولیت و محبوبیت داشته باشه در بین دیگران....
نه اینکه نداشته باشه و خیلی کم باشه
منم با برخی اقدامات ایشون موافق هستم
ولی با این انتصاب کار مهندس جم سختر میشه، کار های شرکت به کندی پیش میره، همش هم که نمیشه عزل و نصب کرد و تهدید..... مهمه... دقت کنید.... خواهشا....
دکل 400
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
0
0
جالبه فساد و اختلاس تا کجا بنظرم کلا مدیران و معاونین که 30 سال خدمت میکنن رو چرا باید تا 35 نگه دارن اگه بررسی کنید البته همشون نه ولی اکثرا در طیی دوران الکی به مدیریت رسیدن و در نهایت میشه این بازی‌ها که می‌بینید آقا کلا نسخه همشون رو وزیر بپیچه و از جوان ها استفاده کنه، جالبی کار توانیر و وزارت هم شده مثل بازی تخته آنقدر میخان تاس بندازن تا جفت شیش بیارن اندازه که اینا مدیر معاون عوض میکنن بیس کار رو درس کرده بودن این مشکلات نبود
مدیر پایگاه با اینکه موافق جوانگرایی هستیم اما در انتصابات اخیر برق،خیلی از مدیران جوان نیز دچار فساد شده اند و یا کارآمدی لازم را نداشته اند
البته یک دلیل عمده اش اینکه از ابتدا به انها فرصت کافی داده نشده و یکشبه راه چند ساله میروند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
2
4
سلام
کی نوبت آقای آریایی میرسه
مطمئن باشید یک سر این قضایا به آقای آریایی وصل هستند که هم در توانیر و هم در وزارت نیرو و هم در برق حرارتی به دنبال باند بازی و منافع گروهی حتی در کوچکترین مسائل بودند ، چه رسد در امر قراردادها که توانیر آغاز کردند تا ساخت و سازها در برق حرارتی و الان هم که به زور بازنشسته شدند در نیروگاه دماوند برای خودش ...
قص علی هذا
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
1
2
واقعا دستمریزاد به توانمندی عوض زاده در سیستان و بلوچستان !!!!!اگر مدرک تحصیلی خودتان هم اعمال نمیشد باز هم لاک پشت گونه پیگیر مدارک تحصیلی پرسنل بودید!!چرا افزایش حقوق سالیانه را کاهش دادید در صورتی که برای خودتان هنوز همان افزایش سالیانه برقرار است. آقای رییس جمهور ،وزیر نیرو و مدیرعامل توانیر ممنونیم بابت همه این بی عدالتی ها وقتی کاهش حقوق و مزایا شامل حال پرسنل شود و شامل حال مدیر عامل نشود قطعا هیچ دغدغه ای را آقای عوض زاده احساس نمیکند و جالب‌تر اینکه به عنوان اولین شرکت در کشور این کاهش احکام را شرکت توزیع سیستان و بلوچستان اعمال کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
خواهشاً این موضوع را بررسی کنید واقعا داره حق پرسنل ضایع میشه
وزارت نیرو
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
11
13
انتصاب دو تن از مدیران خوش سابقه و متعهد و انقلابی آقایان شیاری و جم را تبریک عرض میکنیم بخصوص در برق اهواز که دچار مشکلات حاد پرسنلی و فنی میباشد و با توجه به اینکه سرپرست فعلی شرکت توزیع برق اهواز تا کنون کار فنی و اقداماتی برای اورهالی شبکه برق اهواز قبل از پیک تابستان سال 1401 انجام نداده است لذا انتصاب به موقع و سریع مهندس شیاری از مدیران فنی و کار بلد در این حوزه ضروری است موفق باشید
محمد علی زارع
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
3
10
برق نیوز عزیز خیلی خیلی تشکر
بلاخره یه جایی پیدا شد تا ما دلمون را خالی کنیم و حرفامون را بزنیم
دوستان بی انصافی نکنید مهندس نواب هم مرد خوب و مردم داری بود متاسفانه اشتباه بزرگشون این بود که به دوستانی که بهشون پست داد همگی بی لیاقت و بی سواد بودن و مهندس نواب عزیر خودشون رفتن کنار و ارثی که برا ما جا گذاشتن یه تعداد مدیر و معاون و بی سواد و نالایق بود که هر روز باید به اجبار بهشون بگیم "چشم اقای مهندس" دیگه از این چشم گفتنهای زوری حالم به هم میخوره
ولی دوستان عزیر همگی میدونیم که الان تنها و تنها کسی که میتونه شرکت را از این حالت وحشتناک لب پرتگاه بودن نجات مهندس علی جم هست خواهشا بی انصافی نکنید
ایشون کاملا مقتدر و کاری و انسان سالم و با خدایی هستند
ما منتظر برقراری عدالت از سمت ایشون هسیم
پاسخ ها
ارامش
| Iran (Islamic Republic of)
محمد علی جان عزیز
احسنت به نظر شما
دقیقاااااااااااااااا درست فرمودین
امان از ارثی که مهندس نواب برامون به جا گذاشت
خصوصا پست معاونتی که به یار دبستانیش داد
یار دبستانی من ..............
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
6
7
صبرمیکنیم و میبینیم که این تصمیم درست بود یا غلط
این شخص توان مدیرعاملی را ندارد
خدماتی های برق اهواز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
8
11
برگشت دوباره مهندس شیاری به برق اهواز مبارک
نیروی برقی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
5
7
باز هم خدا رو شکر که فارسی مدان داره میره و جولایی هم نشد واقعا با وجود این نفرات وضعیت برق اهواز فاجعه بارتر میشد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
0
2
وزيران ناتوان بهتره استيضاح شوند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
2
4
سلام اگه حقایقی 63 ساله جهت توزیع فارس مد نظره پس بحث جوانگرایی که مورتایید نظامه چه میشه
مدیر پایگاه سن جوان تلقی شدن در صنعت برق تا ۷۰ ساله
پاسخ ها
حسین
| Iran (Islamic Republic of)
انشالله همین مهندس جلایر بشه .هم مجرب هست و هم سالم و هم سیستم را می شناسد و می توتند به راحتی گند کاری خسروی را سامان دهد
یک کارکن صنعت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
1
6
بگو ببینم خدا و پیغمبری خودت فکر میکردی این اتفاق برات رخ بده؟اصلا خودت فکر میکنی لیاقتشو داری؟
من از طرف خودم حرف میزنم کاری به نظر خوب و بد بقیه ی کارمندان ندارم یک کارمند کوچک صنعت برق.
به نظرت واقعا شایستگی و توانایی رو داری؟!
بیا و جواب بده
من حجمی ام و افتخار میکنم به کارکردنم برای مردم اما تو واقعا میتونی حق من کارکن رو پایمال کنی؟! ازت نمیگذرم اگر کارت رو مثل قبل انجام بدی
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
0
3
جناب برق نیوز
چرا کامنت های مربوط به توزیع مازندران را منتشر نمی کنی.
اوضاع اسف باره و سرپرست دربدره. این چه وضعیه توانیر راه انداخته که یکیو آورده که با پسرخاله نماینده اش هر روز دنبال مدیرعاملیه.
یعنی الان مدیرعامل پسرخاله نیست نماینده هست.
خدا رو شکر که اینم دیدیم.
آفتوبه گرفتن تو این ...
بهد میگن چرا مملکت پیشرفت نداره و دلار می,ره بالا و اقتصاد خرابه. مشکل مجلس هست و سهم خواهی هاش

مازندران را به گاو دادن
همکار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
9
7
دوست عزیزی که میگی منتظریم مهندس جم بیاد بالا تا کار را شروع کنیم ، یعنی تا حالا کار تعطیل بوده پس......اگر اونم بیاد بالا کلا میرین لا لا..... ایشون اگر میتونست کاری بکنه سیاست هاشو به سمتی میبرد که منافع شخصی اش رو پوشش نده .نه که همه چیز شرکت رو به خودش و افراد حلقه به گوشش که انگشت شمارن بده
همکار توزیع برق یزد
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
11
7
توزیع برق استان یزد همیشه سخت کوش و با تلاش بوده.متاسفانه بعد از رفتن مهندس صحتی و با اشتباه از جانب ایشان در انتصاب آقایان نواب بعنوان سرپرست و جم بعنوان مالی و پشتیبانی باعث بروز اینچنین مشکلات شد.امیدوارم کسانی که با این اقدامات و باند و باند بازی دارن با مردم و پرسنل بازی می کنند و شرکت رو به ورطه خطر میبرن نتیجه اعمالشون رو ببینن.در ضمن گزینه های مناسبی برای مدیر عاملی در بین معاونت های این شرکت هست که هم یزدی الاصل هستن و هم دارای سوابق عملکردی و اجرایی خوب و نیز جوان و متعهد با دیدگاه نو.....البته بدون لابی و پارتی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
گل گفتی احسنت
حيدر
| Iran (Islamic Republic of)
اذيتمون نكن با اين پيامت . طرف بيست و پنج ساله تو يزده اون وقت ميگي يزدي نيس ...
از سطح فكرت معلومه چيكاره اي
unknow
|
Germany
|
۱۶:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
1
3
وَإِذَا قِيلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ و چون به آنان گفته شود در زمين فساد مكنيد مى‏ گويند ما خود اصلاحگريم؛ أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِنْ لَا يَشْعُرُونَ بهوش باشيد كه آنان فسادگرانند ليكن احساس نمکنند(سورۀ بقره؛ آیۀ 11 و 12)

باتوجه بدینکه خود برق نیوز اشاراتی نموده است، لازم است یادآوری گردد که درصورت گسترش سطح این تخلفات، بر طبق قانون، ادارۀ واجا مجبور است وارد شود.
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۷:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
0
3
یعنی توزیع مازندران همچنان با سرپرست و دار و دسته اش باید به ... بره.
یکی بداد مازندران مظلوم برسه که افتاده دست یه مشت …
حق گو
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
5
3
سلام خدمت عزیزان و خصوص برق نیوزی های گرامی
من از شما خواهش می کنم در مورد مهندس خسروی مدیر توزیع فارس تحقیق کنید و نتیجه اش رو اعلام کنید
من ۱۹ سال هست تو توزیع فارس کار می کنم
هیچ نسبت فامیلی هم با ایشون ندارم یه کارمند معمولی هم بیشتر نیستم تا حالا هم کاری برام انجام نداده
اما اما اما
به والله به والله به والله
مدیری سالم تر ، متخصص تر ، مودب تر و باشخصبت تر از ایشون تا حالا ندیدم
متاسفانه فقط فشار نماینده ها برای قالب کردن گزینه های خودشون هست
اولا مهندس خسروی حیف هست که عوض بشه چون سیستم بیشتر بهش نیاز داره تا اون به سیستم
در ثانی اگرم قراره عوض بشه
تو خود شرکت کلی آدم هست
مهندسان :آزرم ، جلایر،عزیزی ،کریمی فرد هست
چه نیازی به خارج از مجموعه هست
برق نیوز !
خدایی اگر از توانمندی مهندس خسروی اطلاع داری حتما انتشار بده
مدیر پایگاه این فردی که میخواد بیاد صنعت برقی بوده، لژیونر شده حالا که دیگه بهش نیازی نیست داره برمیگرده
پاسخ ها
عبداله صالح
| Iran (Islamic Republic of)
چرت می گویند . ایشان از هم پیاله های خسروی بوده- وقتی مدیر عامل خواب باشد - معاون مالی و پشتیبانی رشوه می گیرد و دستگیر می شود- وقتی مدیر عامل منفعت طلب باشد - آقای عزیزی بی سواد می شود معاون مهندسی- خسروی ضعیف ترین مدیر تاریخ صنعت برق فارس بوده
همکار
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
2
17
همکاران گرامی یزد.لطفا با توجه به اینکه کامنتهای شما عزیزان چه موافق و چه مخالف در کل کشور بازتاب داره .و با در نظر گرفتن وجدان کاری .ما انسانها هیچ کدام معصوم نیستیم و همه ما نقاط قوت و ضعف داریم .دیگر مسایل و مشکلات شرکت رو پایان بدید .و بگذارد تا مدیران ارشد توانیرو استانی نسبت به شرکت تصمیم بگیرد.انشا الله به این ایام فاطمیه هرکس سکان این شرکت را در دست میگیرد مورد رضایت همگی باشدچون همگی در یک کشتی هستیم.با سپاس از شما همکاران محترم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
احسنت بهترین نظر بود
چه موافقان و چه مخالفان جم
صبر پیشه کنید هر دو
علیرضا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
4
11
با سلام و عرض ادب. خدا را شاهد میگیرم بیان مطلب به ضرر بنده مسلمان حتی اگر راست باشد دارای عقوبت است.بنده به عنوان یکی از خدمت گزاران صنعت برق یزد از کلیه بزرگواران عاجزانه خواهش میکنم از تخریب و حتی تمجید بیجا پرهیز کنند. این نظرات که بیان شده قطعا نظر اکثریت غالب شرکت نمی باشد. آنچه مورد تقاضای غالب همکاران می باشد بازگشت ثبات به شرکت هست که قطعا با یک انتصاب مناسب و البته بومی محقق می شود. لازم به ذکر است کسی که چندین سال در این شرکت زحمت کشیده است قطعا بومی می باشد. از طرفی یادمان نرود ما دو سال نون و نمک آقای مهندس نواب را خورده ایم و همانگونه که همه میدانیم ایشان کارنامه درخشانی در طول چندین سال خدمت خود در توزیع استان دارند و تیم ایشان نیز همه از مدیران خوشنام می باشند پس توهین چرا..........!!!!!!!! یادمان نرود ما مردم شریف یزد به مردم شهر دارالعباده و دارالعلم معروفیم ان شالله با یک انتصاب مناسب با روحیه دوچندان مجدد خدمت کنيم ضمن اینکه بنده شخصا با تعداد زیادی از همکاران صحبت کرده ام که نظر غالب همکاران نیز همین می باشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
بی دریغ زیباترین و بهترین کامنتی که دیدم این بود
چه موافقان و چه مخالفان صبر کنید
نیازی به تمجید و تخریب نیست
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
4
12
سلام . امروز با یکی از دوستانم در شرکت برق یزد بودم و داشت پیامها را بهم نشون میداد. خیلی از پیامها در جهت تخریب بود . ازش پرسیدم شما در داروخانه یا بیمارستان کار می کنی ؟با تعجب گفت این دیگه چه سوالی است . گفتم آخه همه دارند هم را به باند و باند بازی و پانسمان متهم می کنند.
حال دوستان یکی را دارند به عنوان مدیرعامل برق استان یزد معرفی می کنند که سالها در آن مجموعه و در سمت‌های مختلف حضور داشته و با تمامی نیروها و خلقیات آنها آشنا است بهتر نیست با هر نظری که داریم چه مخالف و چه مخالف دست به دست هم دهید تا موقعیت شرکت را به جایگاه اصلی خود برسانید که هم خود و هم استان یزد از آن منتفع گردد.
ايمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
9
13
برق نيوز گرامي تمام پيام ها برعليه مهندس جم توسط تيم پنج نفره است كه در شركت توزيع برق استان يزد كسي نيست كه ندند و نشناسد چه كساني هستن . و مشخصه پيام هايشان لايك هم نميشود و حداكثر انگشت شمار و همكاران ديس لايك ميكنن و غالب است ديس لايك ها . اين تيم پنج نفره كه تو راس ان شخصي است كه مهندس جم جابجا كرد در سمت مديريت ايشان را ولي اكنون مداوم پيام منفي ميگذارند. شما هنوز كه مديري ولي تاثير گذار .....
پاسخ ها
کارمند
| Iran (Islamic Republic of)
موضوع همین است ,
همکاران دیسلایک نمیکنند
اقوام و اشنایان و رفقا دیسلایک میکنند
اون ... بیچاره چیکار کرد که جم برشداشت؟
فقط چون با مظر جم مخالف بود باید برداشته میشد؟ جم از روی کینه کار میکنه
اخلاق خوبی داره اما به درد مدیریت نمیخوره
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
10
8
برق نیوز تو که میگی کامنتهارو نظارت میکنی
بگو ببینم طبیعیه که ظرف مدت کوتاه پیام به ۱۸۰ عدد رسید از ۸۰ خورده ای؟
مخالف هارو حذف میکنی و موافق هارو ثابت؟
علی جم گرچه اخلاق پسندیده ای دارد شاید, اما این ملاک انتخاب برای مدیرعاملی توزیع نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
اخلاق پسندیده!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
France
|
۲۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۱
4
7
مدیر عامل توزیع تهران بزرگ
دیپلم هنرستان
فوق دیپلم هنرستان تهران
لیسانس تهران جنوب از فدق دیپلم به لیسانس
دارای انواع پرونده های ...

و در نقابل

متخصصین نخبه حذف می شوند.
اگر اینها پول داشاه باشند می گویند تهنت نزنید شاید از خزید و بوروش رمز ارز بوده

اگر پرونده تخلفات اخلاقی دادگاهی دارند می گویند کو محکومیتش. انگار کنتور تصب کرده بودند که جناب قاضی شناره اش را بخواند

اگر بگویند رشوه گرفته اند می گویند چهار شلهد با حکم محکومیت در دادگاه

حالا در مقابل متخصصین نخبه ولایی

آقاجان شما هیچ ایرادی نداری و پرونده اتان از ک… م..ا صاف تر است لذا چون با پای راست رفتی توالت نمی شود کاری کرد و اجازه دهید برای استفاده از هنه سلیقه ها از این دانشگاه آزادی بیسواد پرونده دار استفاده کنیم تا اسلام زیر سوال نرود.


ای تو روحتون ...
امير
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
6
4
اين گروه چند نفره كه اقا جم رو تخريب ميكنن غير منصفانه و فقط منم منم دارن و مدام ميگن بومي بشه متظور اين است كه اقاي كردي اختيار انتخاب رو بدست اين دوستان دهد چون اين دوستان رو همه ميشناسن و كار كردن و حرفشون اين است كه به هر كس نگاه ميكنيم باز هم قربان خودمان ....
خلاصه اينكه اي كاش اون مديري كه جابجا شد به سمت ديگر در بايگاني و مابقي دست از اين حرف هاي كوته فكرانه بومي و غير بومي كه ادم رو ياد لي لي پوت و قضيه تخم مرغ ميندازه برمي داشتن . همه خسته ان بخدا . بزاريد شركت در بدو مديرعاملي مهندس جم با اقتدار جلو بره و ايشون انگيزه داشته باشند . متاسفانه برخي انگار بايد همواره در سمتشون بمانند .
کوکب خانم
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
6
5
سلام به همه دوستان
خداییش مهندس شیاری مرد چون بعد از اون تلاش و رایزنی برای برق اهواز و گرفتن زمین و ... برای انبار پایه و نت ها و بحران و ... با نقشه شوم مدیرعامل قبلی و سرپرست جدید و حراست سابق و دست به یکی کردن ، مهندس شیاری رو از معاونت مشترکین فرستادن معاونت برنامه ریزی که جا باز کنند برای فارسی مدان و ظاهری و حال دست زمانه چقدر خوب داره میچرخه و مهندس شیاری رو مدیرعامل میکنه و الان با این شناخت خوبی که مهندس شیاری از سیستم داره قطعا ترکیب خوبی خواهد چید در برق اهواز
پاسخ ها
ملک خانم
| Iran (Islamic Republic of)
جا داره مدیرعامل منتخب نماینده ها رو برای برق اهواز به کوکب خانم و سوسن خانم و ملکی خانم..اخ اشتباه شد … منظورم بود تبریک بگیم..این بنده های خدا هرچی هم از مشترکین دورشون کردن باز با همین نماینده ها برگشتن به مشترکین..چه خبره اونجا
مهندس شیاری از اون برادرزاده ت چه خبررر
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
میز برای هیچکس نمیمونه و دنیا ارزشی نداره لطفا به همکارا بابت پست و مقام توهین نکنیم
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
برادرزاده ش نبود که خواهرزاده ش بود
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
بعد این همه مدت ببین چقدر از این جابجاییه سوخته که هنوز جاش خوب نشده..بابا چی بوده مگه..چتونه..چه خبر بوده مگه تو معاونت فروش که این همه داستان درست کردین..زشته در شان ایشون نیست این کارها و حرفها که هنوز ادامه داره حرف و حدیثها..تمومش کنید
ناشناس
|
France
|
۰۶:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
0
5
رای دادیم به رییسی تا شایسته سالاری باشد اما حتی پست مدیر عاملی توزیع هم سیاسی شد.

یعنی فرار ژن های نخبه از کشور
یعنی دلسردی
یعنی فلاکت
یعنی همین 20 درصدی که رای دادن را ه فراری دادیم

آقای وزیر سیاسی

آفتابه نگیرید به هیکل متخصصین و پست های فنی را سیاسی نکنید

با این دست فرمون هر استخدامی را ه.ناینده مجلس باید دستور دهد

اگر من کارشناس بخواه کار کنم ارجاع کار به نن با دستور نمایننده مجلس خواهد بود


کارتان شده مثال شعر ایرج.میرزا

روبنده تخصص مداری را محکم گرفتید و از پایین ... را دارند سیاسیون می دهند

اطلاعات و دستگاه های امنیتی هم نگاه می کنند و دم بر نمی آورند

آقای حراست آقای اطلاعات
این رانت ها یعنی حنمله مستقیم به امنیت ملی یعنی ایجاد مکانیزم دلسردی و بی تفاوتی یعنی دمیدن به کوس آشوب

چرا این آقایان با انتصاب بی کفایت های با پشتوانه سیاسی و ... می خواهید مملکت را بهم بریزید

اینها هزینه مالی دارد. این بی کفایت ها هزینه دارند. عقب ماندگی می آورند خاموشی می آورند
....
برق نیوز بچاپ و نترس که سیاسی نیست متن و صنفی است و شاید یک نفر بیرون از وزارت نیرو بخواند و جلوی این بی مبالاتی ها را بگیرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
عالی گفتی حرف دل بود ولی کو گوش شنوا
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
5
10
متأسفانه مهندس جم با مدیر کارکنان وقت معامله کرد و دو تا حکم خنده دار زد، اصلا از ایشون انتظار نداشتیم
هدایت
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۹:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
1
4
عزیزان وزارت نیرو چرا به وضعیت داغون شرکت توزیع سیستان و بلوچستان ورود نمیکنن حتما باید کار به جاهای باریک بکشه تا دست بکار بشن عوض زاده اگه توانایی داره بزارین تو گلستان خدمت کنه
پاسخ ها
علی
| Iran (Islamic Republic of)
درسته
تو برق منطقه ای فارس هم، آنقدر دست رو دست گذاشتن تا بالاخره سربازان گمنام امام زمان دست به کار شدن.
غم دیده
| Iran (Islamic Republic of)
توروقران پیگیری کنید یک مدیرعامل از خارج استان بذارید تا جمع کنه این شرکت رو خیلی اوضاع خرابه اصلا نیروندارن
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
0
3
دوستان موافق و مخالف
کاری از دست هیچکس بر نمیاید که بخواهید چه نخپاهید
پس صبر کنید تا توانیر تصمیم بگیرد و بیخود و بیجهت و بی دلیل یکدیگر را متهم به غیره و ذالک نکنید
ایداسلا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
1
1
سلام اقای شیاری برا تبدیل وضعیت ایثارگران ک چارت خالی معاون انسانی نمیخواد بده پیگیرباشه چرا همه روستاره دار میکنن کاش نظارت باشه
پاسخ ها
همکار
| Iran (Islamic Republic of)
بشین منتظر تا برات پیگیری کنه
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
کجای کاری ایشون فعلا داره به بستگان و دوستانی که کمکش کردن رسیدگی میکنه و براشون پست خالی میکنه
کرمی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۲
0
2
سلام برق نیوز جان
اشتباه کردی. آقای جلایر شد مدیر عامل توزیع فارس.
مدیر پایگاه سرپرست شده فعلا
البته هنوز حقایقی دنبال این جایگاه هست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
تعجب می کنم که حقایقی تا حالا قافیه رو باخته
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۳
3
6
مهندس جم مرد خدا
این برا همه روشنه که هر کسی بخواد عدل و عدالت را برقرار کنه دشمنان زیادی خواهد داشت
آقای مهندس خدا قوت
دست حق به همراهتون
سید امین
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۳
2
11
درود
چرا کسی به مدیر جدید حراست برق منطقه ای فارس که هنوز جوهر حکمش خشک نشده و دو تا خواهر زنش رو آورده تو شرکت گیر نمیده؟
دلسوز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۴
0
1
خواهشا یکی به وزارت نیرو و توانیر بگه، آیا حتما باید چندتا مدیر رو دستگیر کنن و آبرو ریزی بشه تا شما به فکر تغییر بیفتید؟
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۴
3
2
آقای مهندس شیاری
سلام
آقا بخدا من قبول دارم من در حق شما و کلیه پرسنل شرکت بد کردم من تند رفتم من فکر کردم با ضعف گرفتن از کریمی ازش سوء استفاده میکنم ولی این کریمی و فارسی مدان بودن که از من سوء استفاده کردن.
آقا من غلط کردم توروخدا پست منو نگیر من به این پست احتیاج دارم من خونه سازمانیم رو خیلی دوست دارم هیچ وقت فکر نمیکردم اینقدر خودرو ال نود مفتی میچسبه بخدا من خیلی خرج نوسازی و گل کاری و کابینت های خونم کردم دیگه از کجا برم ی همچین خونه ای پیدا کنم ، بخدا من حقوقم کفاف زندگیم رو نمیداد و مجبور بودم با فاکتور ... از طریق تنخواه و ... و به اسم ....خاک بر سر خرجی خودم رو در بیارم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
چقدر زشت،چقدر حال بد کن،چرا اینقدر همدیگر را برای ی پست سازمانی خار می کنید،بس کنید بابا ،با اینکاراتون اهواز رو نابود کردید.
لاکچری
| Iran (Islamic Republic of)
مدیر محترم.... خجالت مال شماهاست که بیت المال افتاده دستتون و هر جور دلتون میخواد برای ... فاکتور می زنید و خرج میکنید. حال بد کن شمایید که تا لحظه آخر به هر کس و ناکسی متوسل شدید و برای مهندس .... می زدید . معاونت شما برای پست و قدرت همه رو خوار و خفیف میکرد و پرونده سازی میکرد یا ما؟؟؟
به ولا قسم این شرکت حاشیه نداشت و فقط امثال شما همه رو بیچاره کرد و حاشیه اورد توی شرکت ما که داشتیم کارمون رو میکردیم. پس چرا این همه تخریب کردید ان شاءالله نتیجه اعمالتون رو هم می بینید. حالا شما بس کنید و ساکت شید و ببنید با کنار گذاشتن شما و بعضی عوامل دیگه فتنه چه آرامشی به شرکت بر میگرده
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
بنده خدا چرا اینقدر خود زنی می کنی ،بخدا اگر من مال شرکت شما باشم ،معلوم بد جور داغت کردن ،نیاز هست آتش نشانی به طور ۲۴ ساعت در کنارت باش ،واسه خاموش کرددددنت
برق اهواز
| Iran (Islamic Republic of)
خیلی زشته..چرا برای هم حرف درمیارید..تخریب تا کی...اهواز رو نابود کردی با این کارت اقای ناشناس..مردی اسمت رو بنویس
مهندس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۵
1
0
برق نیوز سامانه انرژی چی هست؟ برامون از اداره برق پیام اومده 5 روز فرصت داریم تو iranesp.ir ثبت نام کنیم.....
مدیر پایگاه یک سامانه جدید است که همه مشترکان صنعتی و کشاورزی را می خواهند یکجا تجمیع کنند و بتونند مصرف انرژی آنها را مشاهده و مدیریت کنند. فعلا در فاز یکپارچه سازی اطلاعات هستند
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۶
0
5
مدیر جوان یعنی کسی که حداقل 15 سال سابقه کار داره.
اونم تازه باید مدیر دفتر یا امور و منطقه بشه نه مدیر عامل. مدیرعامل باید حداقل 20 سال تا 25 سال سابقه کار داشته باشه.
شده بچه بچه بازی. هرکی از داتشکاه اومد بیرون می گه منو بذارین مدیر عامل و جوانگرایی کنید.
محمود
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۸
0
1
متاسفانه با انتشار خبر تغییر احتمالی مدیرعامل توزیع شیراز سیل تهمتها،وبرچسبها بر علیه گزینه های خوشنام،انقلابی،سرایز شده،وعده ای که منافع خودشون را در خطر دیدن پروسه تخریب را شروع کردن
منصور
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۸
0
1
به نظر من اوصاع شرکت توزیع شیراز خیلی خراب هست،همه منتظر تغییرات هستن و ستاد شرکت تعطیل شده ،و همه مشعول زدن زیر اب گزینه های مدیرعاملی هستن،وزارت نیرو باید زودتر تکلیف همه را روشن کنه
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۱۸
2
1
باسلام من خواهش میکنم از وزیر محترم و آقای مهندس کردی یک نفر قوی خارج از شرکت توزیع سیستان و بلوچستان رو بعنوان مدیرعامل این شرکت معرفی کنند تا این باند و باند بازی جم بشه خیلی اوضاع این شرکت و پرسنل خراب اصلا نیرو ندارن و هیچ کس هم بفکر نیست تور بخدا پیگیری کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
بله دیگه یکی از خارج از شرکت بیاورند تا شما دار ودسته اقای رخشانی مهر ۱۰ سال شرکت در اختیار داشتید و هر کاری که دوست داشتید انجان دادین حالا احساس خطر کردید و ترجیح می دهید یکی خارج از شرکت انتخاب شود تا از نیرو های شرکت و ناکارامدی و مشکلات شما شناخت نداشته باشد وچهار سال دیگر بر این روند نادرست سرپوش بگذارید جناب اقای کروی نیازی به توصیه امثال من وشما ندارد خودش می داند چه کارکند .
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of)
دوست عزیز من واسه همین گفتم خارج از شرکت بیارن تا این باند و باند بازیها رو جمع کنه ماهم خسته شدیم از این اوضاع شرکت نفراتی که داخل شرکت هستن دماغشون رو نمیتونن بالا بکشند
غلامرضا تیراژ
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
0
0
با سلام
اگر یک نفر باشد که بتواند توزیع شیراز را سروسامان دهد و دست معاونین بی عرضه را از رانت و فسادهای گسترده قطع کند ، قطعا محمدرضا سلاحی به عنوان گزینه برتر درنظر گرفته خواهد شد.
سیستان و بلوچستان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۰
1
5
با سلام
بعنوان یک مسلمان میخوام یک سری حقایق رو برای مخاطبان برق نیوز راجب شرکت توزیع استان سیستان و بلوچستان بنویسم
دوستان بالاترین مقام اجرایی کشور اگر مردم انتخاب کنند ۸ سال میتواند پیوسته رئیس جمهور شودوقتی یک نفر نزدیک به ۱۰ سال مدیر عامل شرکت توزیع پهناورترین استان می شودو خود امکاناتی از جمله خودرو های تشریفاتی لوکس و مهمانسراهای انچنانی در مشهد و تهران را برای شرکت میخرد خب انتظار دارد تا اخر از این امکانات منتفع شود و این حس مالکیت میتواند شروع به فساد شود
خب با توجه به مسائل بالا اقای رخشانی مهر باید مدیری رو در این سمت قرار میدادن که خود بتواند از امکانات فوق الذکر منتفع شوند( در حال حاضر استفاده رخشانی مهر از مهمانسرا شرکت توزیع استان س و ب در تهران و دو خودرو ) برای این اقدام ایشون اول پیگیری کردن شخصی بنام سارانی مدیر عامل شود که نشد بالاخره قرعه به نام اقای عوض زاده افتاد واقای رخشانی مهر اول کار شروع کرد به دریافت سفید امضا از اقای عوض زاده جهت پست دادن به نزدیکان ...برای چه زمانی برای این روز ها .
ایشان اول از اقای عوض زاده خواستند که اقای مشهدی را مدیر امور یک برق زاهدان گذاشته پس از ان مدیر حراست زمان را بعنوان معاون منابع انسانی منصوب و مدیر برق هیرمند که ...را داشته اند را بعنوان مدیر حراست پیشنهاد و خود در تهران با حراست توانیر جهت تایید ایشان بدون سابقه حراستی رایزنی نموده است
خوب قرار شد برای خدا صحبت کنیم
من در خصوص توانمندی اقای عوض زاده سخن نمیگویم قطعا ایشان نقص هایی دارند ولی شاخص ها نمیگوید ایشان کاملا ناتوان هستند
ولی در خصوص سلامت ایشان کسی نمیتواند سخنی بگوید
ایشان جهت مقابله با فساد یکی از مهره های کلیدی اقای رخشانی مهر را از مدیریت عزل و تا حدودی هم اخلاق مداری میکند (مدیر برق زاهدان به دلیل استخراج مزرعه بیت کویین و فحاشی با یکی از پرسنل و ضرب و جرح ایشان)که منجر به تشکیل کمیته انضباطی برای اقای مشهدی شده است
خب این امر باعث این شده است که مابقی تیم اقای رخشانی مهر هم سکوت نکنند و چون فساد اخلاقی و مالی مدیر اشکار و با وی برخورد شد ساکت ننشینند و مدیر حراست و معاون منابع انسانی حال نه در جلسه کمیته انضباطی شرکت نکنند و حتی حراست که وظیفه صیانت از سیستم رادارد گزارش خلاف واقع و حتی پا را فراتر گذاشته و درخواست تشویق مدیر حراست قبل (اصغری مقدم) و مدیر عزل شده(مشهدی) را از مدیر عامل و رونوشت به حراست کل استان داده است
خب نتیجه دوستان اقای رخشانی مهر و خود ایشان با این فساد ستیزی مخالفند و میخواهند عوض زاده سکوت کند .
اصلا عوض زاده فساد ستیز را برکنار کنید ولی وزیر محترم مدیر عامل محترم توانیر لطفا شرکت توزیع استان سیستان و بلوچستان را دست اقایان مشهدی و اصغری مقدم و مرعشی و اکبری ندهید این ها تیم اقای رخشانی مهر هستند و خود رابطه نسبی با ... دارند یا علی
پاسخ ها
ناشناس
| United States of America
همه حرف های شما درست ، همه پرسنل برق استان ، حتی توانیر از این مسائل اطلاع دارند ....اما در سلامت آقای عوض زاده .... سفید امضاء دادن خلاف نیست ؟ برای دستیابی به پستی که با شایستگی بهش نرسیدی باج دادن خلاف نیست ؟؟ دو سال سکوت در برابر فساد باند بازی و کم کاری این افراد خلاف نیست؟ آیا فکر نمیکنید عوض زاده هم فهمیده رخشانی مهر رفتنی هست خودی نشون میده ؟ البته در نظر داشته باشید جریان لو رفتن ماینر ها خرداد اتفاق افتاده و ایشون لاپوشونی کرد... رسانه ها شلوغ کردن و برملا شد تازه با متخلف در این زمینه برخوردی هم نشده !!! توبیخ ایشون فقط برای فحاشی و کتک کاری بوده ... نقش آقای قاسم زاده پر رنگ تر بود
ناشناس
| France
برادر اومدی ابرو رو درست کنی ..زدی چشمش رو کور کردی .بیچاره عوض زاده. همین روزها خلاف های ا... هم رو میشه
ا... دست م.... رو رو کرد تا از صحنه بره بیرون چون رخشانی قول مدیرعاملی بهش داده ..ا... که ا.... به دستور ر.... پرونده نیکشهر رو پوشوند پیمانکار هنوز هست فایل هم هنوز هست .
حراستی که خلاف دوستاتش رو تمیز می کرد. حراست هم کاری نکنه افکار عمومی فشار میارن .
اهواز قهرمان
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۲
4
2
وزیر محترم و جناب کردی عزیز بسیار خبر خوب و امیدوار کننده ای را شنیدیم بهترین و عادلانه ترین گزینه برای برق اهواز مهندس شیاری می‌باشد خواهشا در معارفه ایشان تعجیل فرمایید اوضاع اهواز با سرپرست فعلی فاجعه بار است ممنون از اینکه به اراده جمعی و حداکثری احترام گذاشتید
المازندرانی
|
United States of America
|
۰۵:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۴
0
3
بازرسی توانیر فیش حقوقی 63 میلیون تومانی ...مازندران و 49 میلیون تومانی ... اسبق رو بررسی کنه.
ایناهر ماه دارن فقط رو فیش حقوق نجومی میگیرن. خارج ازفیش که تازه راهشو یاد گرفتتن بماند.
مازندران با سیبتندر حا سقوطه و سرمپرست هم مث چوب خشک نشسته و نگاه می کنه وهرچی بهش بگی می گه نمی دونم.واقعا هم نمی دونه.
یعنی توزیع مازنرن بی این سرپرست و روی اتوماتیک باشه بهتر می ره جلو.

خاموشی هم نسبت به پارسال طبق آمار سه برابر شده. این یعنی هیچ کاری نمی شه و فقط می گن ما حاشیه جمع می کنیم.
کدوم جمع کردن حاشیه که همه دارن همدیگه رو می خورن.
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۰/۲۹
0
0
برق نیوز از نیروگاه برق شازند خبری نداری معاون مالی پشتیبانی داریم با ۳۵ سال سابقه میگن ۵ سال تمدید کرده مگه میشه مگه داریم
ایرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۰/۳۰
0
0
برق نیوز از نیروگاه برق شازند خبری نداری معاون مالی پشتیبانی داریم با ۳۵ سال سابقه میگن ۵ سال تمدید کرده مگه میشه مگه داریم
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۴
0
0
در خصوص آمار سازی در توزیع استان تهران پیگیری کنید. این یک گلوگاه فساد مدیریتی است.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۴
0
0
وضعیت انتصابات رابطه ای در توزیع برق استان تهران از حد خودش فراتر رفته از دختران … و … بگیر تا.... مگه انتصابات جدید ممنوع نشد. حالا نوبت به آقازاده ها و خانم زاده هاشون رسیده.
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۱
0
0
با سلام خدمت برق نیوز.لطفا این متن رو انتشار دهید شابد اقایون توانیر یخرده بفکر افتادن که فقط مدیر سیاسی کافی نیست و باید للم و دانش و مدیریت هم باشه.
توزیع فارس متاسفانه تو مسیری افتاده که اگر عامیانه بگم رو هوا هست و داره رو معاونینش و مدیر و کارشناساش میچرخه. مدیر عامل هیچ دانشی نداره هیچ مدیریتی نداره.ولی متاسفانه توانیر و بالادست ها اصلا کاری ندارن که تو این مجموعه با 26 مدیریت چطور داره میگذره.کسی که از مدیر جز یهو میشه مدیر عامل نمیتونه مدیریت کنه جز بحرف سیاسیون گوش کنه فقط.
فقط کافیه توانیر ومسئولین یه رصدی کنن متوجه میشن.
یه مصاحبه علمی بزارن متوجه میشن چخبره.
حمید
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۰
0
0
با سلام خدمت برق نیوز.لطفا این متن رو انتشار دهید شابد اقایون توانیر یخرده بفکر افتادن که فقط مدیر سیاسی کافی نیست و باید علم و دانش و مدیریت هم باشه.
توزیع فارس متاسفانه تو مسیری افتاده که اگر عامیانه بگم رو هوا هست و داره رو معاونینش و مدیر و کارشناساش میچرخه. مدیر عامل هیچ دانشی نداره هیچ مدیریتی نداره.ولی متاسفانه توانیر و بالادست ها اصلا کاری ندارن که تو این مجموعه با 26 مدیریت چطور داره میگذره.کسی که از مدیر جز یهو میشه مدیر عامل نمیتونه مدیریت کنه جز بحرف سیاسیون گوش کنه فقط.
فقط کافیه توانیر ومسئولین یه رصدی کنن متوجه میشن.
یه مصاحبه علمی بزارن متوجه میشن چخبره.
ارسال نظر قوانین ارسال نظر
لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
از ارسال دیدگاه های نا مرتبط با متن خبر، تکرار نظر دیگران، توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.
لطفا نظرات بدون بی احترامی، افترا و توهین به مسئولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.
در غیر این صورت، «برق نیوز» مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.
نتیجه عبارت زیر را وارد کنید
captcha =
وضعیت انتشار و پاسخ به ایمیل شما اطلاع رسانی میشود.
پربازدیدها
برق در شبکه های اجتماعی
اخبار عمومی برق نیوز
عکس و فیلم
پربحث ترین ها
آخرین اخبار