برق نیوز BarghNews

آموزش و آزمون
آزمون ارشد
آگهی‌های استخدام برق ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
آگهی‌های استخدامی برق ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ (کارشناسی و کاردانی) در بخش‌های مختلف در این قسمت بصورت یکجا جمع آوری شده است. می‌توانید همه را یکجا مشاهده نمایید. امکان تماس یا ارسال رزومه در روز‌های بعد نیز وجود دارد.
نتایج نهایی آزمون ارشد ۹۹ کی اعلام می‌شود؟
رییس سازمان سنجش گفت: نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد تا اواخر شهریور ماه و نتایج نهایی اواخر مهرماه اعلام می‌شود.
تاریخ جدید برگزاری آزمون دکتری و ارشد اعلام شد
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور ، تاریخ جدید برگزاری کنکور دکتری و کارشناسی ارشد را اعلام کرد.
تعویق مجدد تاریخ برگزاری آزمون ارشد و دکتری سال ۱۳۹۹
سازمان سنجش اموزش کشور اطلاعیه‌ای درخصوص تغییر تاریخ برگزاری ازمون‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری سال ۱۳۹۹ صادر کرد.
چگونگی تست سیم پیچ‌های موتور سه فاز با اهم متر
در این مطلب میخواهیم نحوه تست سیم پیچ‌های موتور سه فاز به کمک اهم متر را توضیح دهیم .موتور‌های سه فاز از نظر فاز و عملکرد داخلی انواع مختلفی دارند که یکی از مهمترین و پر کاربردترین آن‌ها موتور سه فاز روتور قفسه سنجابی است. دلیل استفاده زیاد از این نوع موتور به گشتاور نسبتا خوب آن و ساختمان داخلی سادتر آن نسبت به سایر موتور‌ها میتوان اشاره کرد.
پارامتری که بر روی یک سافت استارتربعد از نصب میتوان تنظیم کرد. زمانی که یک سافت استارتر را نصب کردیم بایستی بر حسب امکانات در نظر گرفته شده برای آن مدل، سافت استارتر را تنظیم کنیم.
مهندس ناظر برق قبل از تخریب و حین اجرا چه وظایفی دارد؟
کنتور برق باید در جعبه‌ای فلزی، به‌طوری‌که به کابل‌های ورودی و فیوز‌های اصلی دسترسی نباشد در محلی به‌دوراز سقوط اجسام و یا فروختن دیوار و محلی که مزاحمتی برای عملیات اجرایی بعدی ایجاد نکند نصب گردد. توجه شود که درب جعبه فلزی کنتور باید توسط اداره برق پلمپ شده باشد تا از بروز دست‌کاری توسط کارگران و پیمانکاران جلوگیری شود
خواندن کدام درس‌ها در آزمون کارشناسی ارشد برق ۹۹ اولویت دارد؟
با انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ ضرایب برخی دروس مجموعه برق برای کنکور ارشد سال ۹۹ نسبت به کنکور سال‌های گذشته تغییر کرده است.
کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ بر روی سایت سنجش قرار گرفت
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۹۸ می‌توانند از امروز دوشنبه ۹۸/۰۳/۲۰ اقدام به دریافت کارت آزمون نمایند. این آزمون در روز‌های ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار در سراسر کشور برگزار خواهد شد و طبق برنامه نتایج اولیه آزمون بصورت کارنامه در در دهه دوم تیر ماه سال ۱۳۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد.
توزیع کارت کنکور کارشناسی ارشد از ۲۰ خرداد
آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در روز‌های ۲۳ و ۲۳ خرداد برگزار خواهد شد و توزیع کارت آزمون از ۲۰ خرداد آغاز می‌شود.
پربیننده ترین اخبار