برق نیوز BarghNews

صفحه نخست
بین الملل
دیدار مدیرعامل توانیر و وزیر انرژی و منابع طبیعی ترکیه
مذاکرات آغاز تجارت برق بین ایران و ترکیه در دیدار مدیرعامل شرکت توانیر با وزیر انرژی و منابع طبیعی این کشور در آنکارا نهایی شد.
دیدار هیئت عالی رتبه صنعت برق ایران از بورس انرژی ترکیه
مدیرعامل شرکت توانیر که در راس هیاتی متشکل از مدیرعامل بورس انرژی، معاون بازار برق شرکت مدیریت شبکه برق ایران و مدیر کل دفتر تجارت خارجی برق به ترکیه سفر کرده است، از بورس انرژی این کشور بازدید کرد.
چین به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برق جهان در ۳ ماه اول سال جاری میلادی در مقایسه با سال گذشته به میزان ۲۰۹ میلیارد کیلووات ساعت معادل ۱۰ درصد افزایش مصرف برق را تجربه کرده است، اتفاقی که کارشناسان عقیده دارند دلیل اصلی آن خروج صنایع و ادارات این کشور از حالت بحرانی ایام کرونا و بازگشت شرایط این کشور به وضعیت عادی است.
امکان افزایش تبادل برق با کشور‌های همجوار تا ٥ هزار مگاوات
مدیرعامل شرکت توانیر: از طریق خطوط جدید که در برنامه‌های آینده مدنظر داریم، امکان تبادل برق با کشور‌های همجوار تا ٥ هزار مگاوات قابل افزایش است.
گزارش تصویری/افتتاح پروژه اومااویا با حضور رئیس جمهور و وزیر نیرو در سریلانکا
پروژه چند منظوره صنعت آب به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران در زمینه‌های سدسازی، انتقال آب و تولید برق، با حضور رئیس جمهور، وزیر نیرو و مقامات سریلانکا در این کشور افتتاح شد.
اجرای طرح‌های بزرگ آب و برق در بیش از ۲۰ کشور جهان
رئیس جمهور اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران با اتکا به توانمندی‌های فنی و مهندسی بومی در حال اجرای طرح‌های بزرگ آب و برق در بیش از ۲۰ کشور جهان است.
افتتاح پروژه اومااویا مقدمه‌ای برای توسعه همکاری‌های ایران و سریلانکا
وزیر نیرو با بیان اینکه پروژه اومااویا می‌تواند مقدمه‌ای برای توسعه همکاری‌های ایران و سریلانکا باشد، افزود: اومایا در زمره برجسته‌ترین پروژه‌های عمرانی جهان قرار می‌گیرد.
توسعه همکاری‌های برق و انرژی ایران و ترکمنستان
ایران و ترکمنستان همکاری‌های خود در زمینه برق و انرژی را توسعه می دهند و در این راستا یک هیئت ترکمنستانی وارد تهران شد.
افتتاح طرح برق آبی اومااویا با حضور رئیس جمهور و وزیر نیرو در سریلانکا
پروژه چند منظوره صنعت آب به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران در زمینه‌های سدسازی، انتقال آب و تولید برق، دقایقی پیش با حضور رئیس جمهور، وزیر نیرو و مقامات سریلانکا در این کشور افتتاح شد.
پروژه چندمنظوره اومااویا در سریلانکا با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود
همزمان با سفر رئیس جمهور و وزیر نیرو به سریلانکا، پروژه چند منظوره صنعت آب به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی ایران در زمینه‌های سدسازی، انتقال آب و تولید برق افتتاح می‌شود.
پربیننده ترین اخبار