برق نیوز BarghNews

صفحه نخست
برق-صفحه نخست
توافق وزارتخانه‌های نیرو و صمت برای تامین برق پایدار صنایع در تابستان جاری
در نشست مشترکی که با حضور مدیران ارشد وزارتخانه‌های نیرو و صمت در شرکت توانیر برگزار شد، این دو نهاد بر سر تامین برق پایدار صنایع با همکاری سایر مشترکان در ٤ ماه گرم امسال توافق کردند.
ارزیابی شایستگی مدیریتی معرفی‌شدگان شرکت‌های توانیر، برق منطقه‌ای و توزیع نیروی برق
ارزیابی شایستگی مدیریتی معرفی‌شدگان "توانیر"، "شرکت برق منطقه‌ای" و "شرکت توزیع نیروی برق" در مرکز ارزیابی و توسعه شایستگی‌های مدیران صنعت آب و برق مستقر در پژوهشگاه نیرو انجام شد.
پژوهشگاه نیرو و صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی (نیرو) در راستای حمایت از طرح‌های فناورانه حوزه تجهیزات و فناوری‌های مرتبط با اصلاح الگوی مصرف، فراخوان مشترک منتشر کردند.
به منظور کاهش بار شبکه سراسری در دوره اوج مصرف برق، در بخش‌های مصرف با توجه به فراوانی روش‌های مدیریت مصرف برق اعمال شود.
ضرورت توسعه بهره‌وری در صنعت آب و برق برای کاهش ناترازی‌ها
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو گفت: وجود ناترازی در بخش آب و برق ضرورت توسعه بهره‌وری را جدی‌تر کرده است.
کارکنان دستگاه‌های اجرایی به ارائه گزارش مفاسد اقتصادی و مالی مکلف شدند
در پی ابلاغ بخشنامه از سوی رییس دفتر بازرسی رییس جمهور، مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی مکلف شدند در اجرای مواد قانونی نسبت به ارایه گزارش مفاسد اقتصادی و جرایم مالی اقدام کنند.
تشکیل کمیته عالی رفع فرسودگی شبکه انتقال و فوق توزیع برق کشور
با توجه به ضرورت و اهمیت حفظ و ارتقای پایداری شبکه و پیشگیری از حوادث ناشی از فرسودگی، با دستور مدیرعامل شرکت توانیر، کمیته عالی «رفع فرسودگی شبکه انتقال و فوق توزیع کشور» تشکیل شد.
استوری‌های برق نیوز/شهادت رئیس جمهور و هیات همراه در حادثه سقوط بالگرد، شرایط بحرانی‌تر برای صنعت برق با انتخابات زودهنگام در پیک برق تیرماه، ورود حراست شرکت‌های دولتی به مسائل شخصی کارکنان
اخبار برق از نگاهی دیگر در استوری‌های برق نیوز در اینستاگرام را در اینجا مشاهده نمایید. توضیحاتی در مورد شهادت رئیس جمهور و هیات همراه در حادثه سقوط بالگرد، شرایط بحرانی‌تر برای صنعت برق با انتخابات زودهنگام در پیک برق تیرماه، ورود حراست شرکت‌های دولتی به مسائل شخصی کارکنان.
بازار بهینه‏‏ سازی انرژی فاقد خروجی و عملکرد بعد از ۶ سال
آمار‌ها نشان می‌دهد شدت مصرف انرژی در ایران بسیار بالاتر از استاندارد‌های جهانی است. برای مقابله با این مشکل و کاهش هدررفت انرژی، دولت در سال ۱۳۹۶ بازار بهینه‏‏‌سازی انرژی و محیط‌زیست را ایجاد کرد. این بازار قرار بود با استفاده از تعرفه بخشی زمان مصرف انرژی، به بهینه‌سازی مصرف برق و ارائه‏‏ خدمات اقتصادی‏‏‌تر به مردم کمک کند. اما پس از گذشت بیش از ۶سال، این بازار همچنان راکد مانده و گواهی صرفه‏‏‌جویی انرژی را صادر نکرده است.
کوچک‌ترین اختلالی در تامین برق پایتخت ایجاد نخواهد شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در نشست اضطراری تشکیل شده در این شرکت، ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور اسلامی ایران، وزیر امور خارجه و هیات همراه از آمادگی کامل تمامی کارکنان این شرکت برای ارائه خدمات، خبر داده و تاکید کرد: کوچک‌ترین اختلالی در تامین برق موردنیاز شهروندان تهرانی ایجاد نخواهد شد.
پربیننده ترین اخبار